Lai seksā gūtu baudu, jāiegulda pūles

Raksta saturs nav piemērots auditorijai, kas jaunāka par 18 gadu vecumu.

Man ir bijuši divi pastāvīgi partneri, bet ļoti dažādi gan gultā, gan dzīvē. Pirmā puiša raksturs bija diezgan egoistisks un viņš bija labuma meklētājs, bet tajā brīdī man gribējās sev blakus kādu cilvēciņu, jo bija apnikusi vientuība, arī seksa trūkums, jo neatbalstu viena vakara attiecības.

Modele attēlā nav raksta varone.

FOTO: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/

Modele attēlā nav raksta varone.

Ar pirmo kopā bijām nepilnu gadu. Sekss ar viņu bija vienārši fantastisks, jo viņš mācēja sievietei sniegt baudu, kaut gan dzīvē tikai ņēma no viņām. Kad izšķīrāmies, principā no šīm attiecībām man pietrūka tikai seksa. Un tā bija kļūda, ka turpināju tikties ar šo cilvēku — es vienkārši ļoti vēlējos seksu.

Pēc gada satiku citu puisi. No sākuma sekss ar viņu mani neapmierināja, jo, salīdzinot ar pirmo partneri, tas nebija tikpat aizraujošs, kaut gan rakstura ziņā šis vīrietis ir superīgs cilvēciņš — vienmēr izpalīdzīgs, jautrs, dzīvespriecīgs. Pagāja laiks un sekss uzlabojās. Un tas tikai tādēļ, ka sākām iepazīt viens otra ķermeņus, sākām piestrādāt gan pie kopdzīves, gan seksa. Tagad esam kopā jau vairāk nekā gadu, sekss mums ir vienkārši dievīgs, un viņš man sniedz neaizmirstamu baudu katru reizi.

Secinājums: Lai gūtu lielāku baudījumu no seksa, tajā ir jāiegulda tieši tāpat, kā to dara attiecībās. Tikai iepazīstot ķermeņus, var tikt pie lielas baudas, un, protams, pliks sekss bez mīlestības arī īpaši lielugandarījumu  nesagādā, jo tās ir tikai mehāniskas kustības. Ieteikums: Mīliet viens otru, izrunājieties par to, ko jūs vēlētos, kā jūs to gribētu un galvenais — uzklausiet savu partneri! Lai jums viss izdodas!

Reklāma
Reklāma

 

Iesūtījusi: Signīte, mammam.lv reģistrētā mamma