Saldējuma diēta!

Dzēsts lietotājs

Draudzene kaut kur bija izlasījusi, ka ir arī veids, kā tievēt, neko nedarot - tik regulāri jāguļ kailai pie atvērta loga.:) Šķiet, lai vēsais gaiss asinīm liek riņķot straujāk:))

Dzēsts lietotājs

laba recepte

Dzēsts lietotājs

Nu kā jau jebkura liīdzīga ideja un ieteikums tievēt, praktiski neēdot.. Ēdot kaut ko kur praktiski nav kaloriju, nav tievēšana, bet gan badošanās, un galu galā vēlāk, apēdot kartupelīšus ar kotletīti, svars būt fiksi klāt..Jo organisms būs izsalcis pēc ēdiena, kalorijām dažādām minerālvielām...

Dzēsts lietotājs

P.S. Bet ideja kā tāda man patīk, šovakar ēdīšu Vēsmu. daudz vēsmas. (giggle) Un ne jau nu tievēšanas nolūkos :D

Dzēsts lietotājs

1) vārds "DIĒTA " nenozīmē veidus, kā zaudēt svaru, bet gan "veselīgs uzturs"!!! Un ļooti daudzi to nezina un jauc.
2) Ir ļoti neveselīgi krasi mainīt savus ēšanas paradumus. daudz veselīgāk ir ikdienā pakāpeniski atteikties no neveselīgām lietām (miltu mērces, eļļā cepti kartupeļi utt) vai vismaz samazināt daudzumu. (čipši ir daudz garšīgāki pie svētku galda, nevis ikdienā) 
un ne jau taukus tajā "atslodzes dienā" sadedzinās saldējumus ēdot, bet gan vnk kuņģī esošo. ļoti jauki-atslodzi vajag, bet tā NEDRĪKST kļūt par vienu no tievēšanas veidiem. "riepas" un tauciņus var sadedzināt SPORTOJOT!!! Un tikai slinki cilvēki meklē visādus badošanās variantus, tā nodarot sev vairāk ļauna nekā laba. Turklāt sports ir labs ne tikai, lai notievētu, bet arī lai vienkārši stiprinātu savu organismu-sirdi, plaušas utt. 

Dzēsts lietotājs

ja varētu normāli zaudēt tauku slāni ēdot saldējumu, fitnesa žurnālu vāku modeļiem nemaksātu tik milzīgas summas par fotosesijām, bet paņemtu resno lauku Annu, iedotu šai saldējumu parīt pusgadu un aiziet.

lai vai kā sabiedrībai tas nepatīk, bet sporta jomā strādā teiciens : "ja tas nav drausmīgi grūti, tad tas nestrādā".

protams, žurnālus un rakstus internetā, notirgot daudz vieglāk var ar lielu TOP SHOP stila virsrakstu, kas apgalvo : "rij kotletes un tievē" , "pilns mūlis ar šokolādi un formīga presīte vienuviet" vai tml.
loģiski, ka raksti, kas atspoguļo patiesību : "pārguris kā suns, svīsti kā cūka un grauz brokoļus" nekotējās sabiedrībā... toties rezultāts gan labi redzams - vājā formā ir lielākā daļa sabiedrības, jo ja tas būtu tik viegli kā daudzi mēģina iestāstīt, pilna pludmale mums būtu ar augumiem kā grieķu dievu statujām.

Dzēsts lietotājs

Notievēšanas tabletes - http://track.thermacuts.lv/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=821&pid=115&bid=advandec Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Thermacuts. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.

Kategorijas