Palīgā! Vai man vairs nekad nebūs seksa? Vientuļās māmiņas un sekss

Dzēsts lietotājs

Sveika! Tas jau nav tik traki, vajag tikai dzīvot! Mūsu bagātība ir tas ko paši esam pārdzīvojuši un piedzīvojuši šajā dzīvē! Visās attiecībās ir sava ''odziņa'' un savas sliktās puses! Tamdēļ jau dzīvē tas viss mijas krustu un šķērsu!

Dzēsts lietotājs

Sveika,Ramona!Tu esi malacis-kaut vai par atklātību,jo esi pastāstījusi par problēmu,kura skārusi daudzas no mums,bet ne katra to atzīs...Lielākoties dzirdam-"nu kā var tā meklēties". :D Un tā ir liekulība,vai stulbs lepnums,kas neļauj atzīties,ka sekss ir mums tikpat nepieciešama lieta kā vīriešiem.Lai Tev veicas!

Dzēsts lietotājs

kādas muļķibas- kamēr pasaulē būs vīrietis un sieviete- pastāvēs sex. svarīgi ir mīlet pašai sevi un zināt ko vēlies- tas piepildās- tikai nekad nezaudēt pašcieņu.

Dzēsts lietotājs

es domaju kad izskiras vieglak ir ja tu vari sakt kadam uzticeties

Dzēsts lietotājs

Man liekas ka tā domā un dara daudzas un kā gan savādāk. Esmu vīrietis un man sieviete ir prasījusi seksu bez attiecībām un tā labi, nav nekādu morālo pohu

Dzēsts lietotājs

Sievietei bērns nav šķērslis, lai atrastu nopietnu dzīvesbiedri! piemēram es ar iepazinos ar sievieti, kurai bija bērns! un tagad esam precējušies un mums ir 3 bērni!!! nevajag atmet cerību, un viss izdosies!

Dzēsts lietotājs

gribu pateikt-ka tā tik turpināt!!!es zinu,kā ir - būt bez sexa...es jau ar to cīnos jau 10.men.kā aizgāju no vīra....vēlme jau ir tāda-ka pat no saraxtes varu noiet no prāta..a, kur nu vēl-realitātē!!!
tā kā māmiņas-vientuļas!!!!izbaudiet sexu,tas ir labākais,ko daba mums ir devusi!!!

Dzēsts lietotājs

 Natālij tu tik 10.mēn. cīcies ar to ,bet es jau 2007.dec. sākuma.,ko ta man teikt,ko grābt,kur grābt. pē 8,gadiem laulībā pavadītiem.
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas