Foto: Shutterstock.com

Mājās mācīsies arī 5. - 6. klašu skolēni.


1. līdz 4. klašu skolēniem ziemas brīvdienas tiks pagarinātas; izmaiņas skars arī 5. līdz 6. klašu skolēnus

 07. janvāris 2021 18:20 Mammamuntetiem.lv Ziņa

1.-4.klašu skolēniem ziemas brīvdienas tiek pagarinātas līdz 22.janvārim, bet 5.-6.klašu skolēniem mācības attālināti sāksies 11.janvārī, ceturtdien lēma Ministru kabinets.

 Valdība norāda, ka šos nosacījumus nepiemēro sociālās korekcijas izglītības iestādes "Naukšēni" un speciālās izglītības iestāžu skolēniem, kuri jau 4.janvārī atsāka mācības klātienē.

Nodarbības profesionālajā un augstākajā izglītībā, interešu izglītība, visa veida kursi un profesionālā pilnveide, amatieru mēģinājumi notiek attālināti.

Klātienē tiek īstenota klīniskā prakse rezidentūrā un praktiskās nodarbības sestā studiju gada medicīnas studentiem, paredz valdības lēmums.

Atvērtas un klātienē notiek mācības speciālo izglītības iestāžu skolēniem un bērnudārzu audzēkņiem.

Jau vēstīts, ka gan Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība rosina nodrošināt attālinātu mācību procesu arī 1.-4.klašu skolēniem jau no 11.janvāra vai vismaz no 18.janvāra, gan vecāki aicina arī jaunāko klašu skolēniem nodrošināt attālinātu mācību procesu.

Kā ziņots, no 4.janvāra attālināti mācīties atsāka 7.-12.klašu skolēni un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi, bet speciālo izglītības iestāžu skolēni mācās klātienē.
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti


Kategorijas