#Neklusē arī Tu! Kampaņa aicina atklāti runāt par mobingu skolā

 08. janvāris 2020 10:00 mammamuntetiem.lv Raksts

Statistika ir skaudra – Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas un ES valstu vidū Latvija ir līdere skolēnu savstarpējas izsmiešanas un vardarbības ziņā tieši skolu vidē. OECD PISA starptautiskajā pētījumā par 2018. gadu rādītāji nav Latvijai labvēlīgi, jo no otrās vietas esam pakāpušies uz pirmo.Dziedātāja Marta Grigale iesaistījusies kampaņā


Tāpēc, lai pievērstu plašāku sabiedrības uzmanību un sadarbotos ar skolām, uzsākta kampaņa "Neklusē", kuras laikā jauniešus, vecākus un skolotājus iepazīstinās ar vairākiem stāstiem par mobingu gan no cietušo, gan pāridarītāju puses. Tie ir stāsti par apcelšanu, ņirgāšanos, to, kā vardarbības sekas atstājušas pēdas pat tad, kad cietušais bērns izaudzis par pieaugušo.

Kampaņas ietvaros skolēni aicitādi dalīties ar pieredzēto, stāstīt savu pieredzi un to, kā izdevies izrauties no mobinga situācijas. 

Dalīties ar savu pieredzi var Facebook, Instagram, stāstam pievienojot  tēmturi #Neklusē, lai iedrošinātu arī citus skolēnus meklēt palīdzību mobinga situācijā!
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas