Lielā pieprasījuma dēļ Cirque du Soleil paziņo par CRYSTAL papildizrādi

 30. oktobris 2019 7:00 mammamuntetiem.lv Raksts

2019. gada 30. oktobrī Rīgā, Latvijā – Cirque du Soleil ir priecīgi paziņot, ka viņu līdz šim ledus aukstākais šovs – CRYSTAL – tiek sirsnīgi gaidīts un radījis lielu Latvijas iedzīvotāju interesi. CRYSTAL – tā ir pirmā akrobātiskā izrāde uz ledus Latvijā


Ņemot vērā lielo interesi par šovu, kas šoreiz notiks uz ARĒNAS RĪGA ledus, tiek izziņots par papildu izrādi, kas notiks sestdien, 18. janvārī plkst. 16.30. Biļetes ne vien uz šo, bet arī citiem laikiem vēl ir pieejamas Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Šis neatkārtojamais priekšnesums apvieno sevī elpu aizraujošu daiļslidošanu, cirka mākslu, veiklu akrobātiku un pārsteidzošus trikus gaisā. Tas būs brīnišķīgs ceļojums skatītājiem pa pasakainu, brīnumu un krāsu pilnu rotaļu laukumu uz ledus. Kopā paredzētas sešas CRYSTAL izrādes ARĒNĀ RĪGA no 2020. gada 15.-19. janvārim.
 

IZRĀŽU GRAFIKS
15. janvāris pulksten 20:00 Arēna Rīga
16. janvāris pulksten 20:00 Arēna Rīga
17. janvāris pulksten 20:00 Arēna Rīga
18. janvāris pulksten 16:30 Arēna Rīga
18. janvāris pulksten 20:00 Arēna Rīga
19. janvāris pulksten 16:30 Arēna Rīga 

Cirque du Soleil ir pieprasītākais cirka un akrobātikas izrāžu veidotājs pasaulē, kas nodarbina aptuveni 4000 tehnisko darbinieku un 1300 cirka mākslinieku. Lai gan cirks savu 35 darbības gadu laikā ir skatītājiem izstāstījis vairākus desmitus dažādu stāstu, šis ir pirmais, kura notikumi risinās uz ledus. Taču, kā jau ierasts, izrādē gaidāmi elpu aizraujoši akrobātu priekšnesumi, žonglēšanas un līdzsvara izaicinājumi, kā arī iespēja izrauties no realitātes, sekojot līdzi izrādes galvenajai varonei Kristālai, kura aizvedīs visus klātesošos savas iztēles dzīlēs un ļaus ikvienam just līdzi viņas adrenalīna pilnajam piedzīvojumam ceļā uz savas stiprās, radošās un zinātkārās puses atklāšanu.


Kritiķi un skatītāji visā pasaulē jau ir augstu novērtējuši šovu CRYSTAL, jo tajā veiksmīgi ir apvienojušies profesionāli akrobāti un augstākā līmeņa slidotāji, kuriem nācies apgūt pavisam jaunas prasmes. Izrādē iesaistītais žonglieris Jorge Petits (Jorge Petit) stāsta, ka iemācīties slidot un žonglēt nav bijis tik grūti, lielākais izaicinājums ir veiksmīgi sadarboties uz ledus arī ar citiem māksliniekiem. Arī brīvā stila slidotājs Džulians Dulirē (Julien Duliére) piekrīt: “Mana specialitāte ir brīvā stila slidošana, breakdancing un akrobātika uz ledus. Ir viegli darīt to, ko tu māki. Grūtākais ir pielāgoties visam, kas notiek uz ledus tev apkārt – visiem jaunajiem faktoriem, visiem cirka māksliniekiem.”

Starptautiskajā CRYSTAL sastāvā ir 43 mākslinieki, kā arī vairāk nekā 40 tehnisko darbinieku no vairāk nekā 21 valsts.

CRYSTAL izrāde ir piemērota visiem vecumiem, tāpēc baudīt nebijušu šovu uz ledus ir aicinātas ģimenes pilnā sastāvā. Izrāde pirmo reizi uzvesta Kanādā 2017. gada nogalē, bet nesen tā devusies pasaules tūrē, tuvākā pusgada laikā plānojot paviesoties daudzās Eiropas pilsētās, tostarp, Rīgā. Iepriekš pie mums ir bijusi iespēja vērot tādas “Cirque du Soleil” izrādes kā “Saltimbanco”, “Alegria” un “Varekai”.

“Cirque du Soleil” ir cirks, kurā netiek izmantoti dzīvnieki – tā vietā skatītāji tiek sajūsmināti ar akrobātiku, gaismu šovu, interaktīviem video, mūziku un humoru. Cirks dibināts 1984. gadā Kvebekā, Kanādā, un kopš tā laika ar savām izrādēm apciemojis aptuveni 180 miljonus skatītāju vairāk nekā 450 pilsētās visos sešos kontinentos.

Uzziniet vairāk par Cirque du Soleil vietnē www.cirquedusoleil.com
0 Pievienot komentāru

Kategorijas