Šodien gaidāmas lietavas un mēreni silts laiks

 08. augusts 2019 4:00 Ziņa

Ceturtdiena lielākajā daļā Latvijas gaidāms lietus, atsevišķos rajonos arī pērkona negaiss, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

 Foto: Shutterstock.com


No rīta Kurzemē gaidāms lietus, iespējams arī pērkona negaiss. Austrumos veidosies migla. Pūtīs lēns vējš. Minimālā gaisa temperatūra būs +12…+16°, vietām austrumos gaiss atdzisīs līdz +9°. 

Dienā laika apstākļus noteiks neliels, bet aktīvs ciklons, tādēļ debesis būs pārsvarā apmākušās un lielākajā teritorijas daļā līs lietus. Atsevišķos rajonos arī ducinās pērkons. Kurzemē un Latgalē līs ilgstoši.

Lielākajā teritorijas daļā vējš būs lēns, bet dienvidaustrumos tas būs mērens, pūtīs no ziemeļu puses un vakarā brāzmās sasniegs 15 metrus sekundē. Negaisa laikā vējš būs brāzmains. Maksimālā gaisa temperatūra gaidāma +19...+22 grādu robežās.

Rīgā debesis būs mākoņainas un brīžiem gaidāms lietus, iespējams arī pērkona negaiss. Pūtīs lēns vējš, bet negaisa laikā tas var būt brāzmains. Maksimālā gaisa temperatūra būs +19...+21 grāda robežās, minimālā gaisa temperatūra būs +14…+16° robežās.
0 Pievienot komentāru

Kategorijas