Vēl tikai 2 dienas atlaides Latvijā iecienītajā internetveikalā Gearbest

 26. marts 2019 7:30 Reklāmas projekts

Par iecienītu internetveikalu, kurā nopērkamas sadzīves preces un elektropreces, rotaļlietas un bērnu aprūpes piederumi, sporta inventārs, skaistumkopšanas piederumi, rotaslietas, datori un to aksesuāri, kā arī citas ikdienā nepieciešamās preces, Latvijā ir kļuvis Gearbest.comPar iecienītu internetveikalu, kurā nopērkamas sadzīves preces un elektropreces, rotaļlietas un bērnu aprūpes piederumi, sporta inventārs, skaistumkopšanas piederumi, rotaslietas, datori un to aksesuāri, kā arī citas ikdienā nepieciešamās preces, Latvijā ir kļuvis gearbest.com.


 

Plašais interneta veikals gearbest.com lepojas ar patiesi plašu preču klāstu un zemām cenām; ļoti lielam preču sortimentam uz Latviju ir bezmaksas piegāde. Turklāt tieši šobrīd veikalā ir atlaides - ieskaties gearbest.com piedāvājumā!


Šeit veiksmīgu pirkumu idejas ģimenēm ar bērniem (preču izlasei šobrīd atlaides)
1. Lielā tāfele - ideāli piemērota, ja ģimenē divi bērni ATLAIDE 18%2. Mazā tāfele - patiks ne vien bērniem, bet arī pieaugušajiem! ATLAIDE 34%3. Mugursoma - ērta, ar atstarotājiem ATLAIDE 27%4. Ekskavators - konstruktors ATLAIDE 32%


 

5.Varde - burbuļmašīna ATLAIDE 16%

6. Izglītojoša grāmata bērniem ATLAIDE 20%

 

Izmanto Gearbest.com īpašās pavasara atlaides!
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti


Kategorijas