Vai Ziemassvētku vecītis nav melošana?!

Dzēsts lietotājs

Mans astoņus gadus vecais dēls joprojām tic Ziemassvētku vecītim. Man tas šķiet forši! Brīvdienās uztaisījām pārsteiguma rūķus, nolikām pie guļamistabas. Vakar pa dienu tos laikam bija papildinājis mans vīrs, bet arī man pašai, paceļot rūķa cepuri, un ieraugot tajā piparkūkas, ko tur nebiju likusi, pirmā doma bija - varbūt tiešām rūķi eksistē?:))) (xmas) (xmas)

Dzēsts lietotājs

Man ir divi bērni. Viens kurš vairs netic un otrs, kas vēl tic. Es stāstīju un stāstīšu tādu versiju...

"Ziemassvētku vecītis nes tiem bērniem dāvanas, kas viņam tic, ja bērniņš vairs neticēs, tad nesīs dāvanas mamma ar tēti.Un Ziemassvētku vecītis zina, kas notiek bērna sirsniņā, kad bērniņš viņam tic, bet kad vairs- nē, jo kā tad viņš zina par mazajām vēlmītēm kas uzrodas Ziemassvētku rītā zem eglītes!Tādēļ, kamēr tu ticēsi Ziemassvētku vecītim, tikmēr dāvaniņu būs tik cik tu vēlies,bet ja kāda no dāvaniņām nav atrodama, tad varbūt vecītim aptrūkās šo mantiņu vai arī vēlāk atnesīs." Bet tas laiks kad tavs bērns ticēs Ziemassvētku vecītim un pasakām paliks viņam atmiņās par visburvīgāko laiku, kad viss uzradās nez no kurienes, pēc burvju mājiena.

Atcerieties-Svētki būs tik lieli cik mēs paši viņus lielus, skaistus, pasakainus,noslēpumainus, jautrus...gribēsim! Mēs lielie taču arī gribam ticēt un arī ticam kādam brīnumam!

Dzēsts lietotājs

Sindija, man tev ir šokējuši jaunumi - es tur nekādas piparkūkas neesmu licis..:) Goda vārds.

Dzēsts lietotājs

Man ir 2 meitas-nu jau abas lielas-15 un 16 gadi.Maziņas ticēja,ka tas vecis ir,tad sāka šubīties un apsprieda to savā starpā,bet tā,lai neviens nedzird.Tad bija brīdis kad jau droši bija pārliecinātas ka tāda salatēva nav,bet neizpauda to ar domu-sak,ja jau vecāki tam tic un ir tik pārliecināti par tā esamību,tad lai jau tic,neliksim sagrūt viņu ticībai !:)Tagad kopīgi par to pasmejamies. Un nav bijis neviens tāds mirklis kad kāda teiktu-jūs melojat! Jo izšķirošais jau ir pārsteigums un svētku prieks! Arī tagad Salavecis viņām ko atnes....

Dzēsts lietotājs

stulbs raxc, kas neko nepasaka!

Zsvetku vecitis ir tas pac, kas staastiit, ka beerni rodas kaapostos vai tos atnes staarkis. n kadas nelaimes no taa rodas- mums visiem zinaams :D

Dzēsts lietotājs

Ziemassvētku vecītis ir un būs, lai cik mēs veci vai jauni nebūtu....ticiet brīnumam ....

Dzēsts lietotājs

Man ar liekas, ka ticēt Ziemassvētku vecītim ir forši, tas tiešām ir kā ticība brīnumam, kā ticība kaut kam labam, mīļam. Es savai meitai arī stāstu, ka ir Z-svētku vecītis un viņš nesīs dāvaniņas un parasti tevi novēro, kad laižas garām gar logu ar saviem ziemeļbriežiem un kamanām :) Un bērns pilnā nopietnībā man saka:"Tāpēc es domāju, kas tur vienu vakaru pie loga klauvēja?! Laikam tas bija rūķis!! Bija atnācis apskatīties, vai labi uzvedos.."

Tas taču ir jauki! Vismaz kāds TIC brīnumiem (xmas)

Dzēsts lietotājs

Manuprāt tas ir piedzīvojums visai gjimenei, gan tiem, kas palīdz z-s rūķim vai vecītim, gan bērniem, kuri raksta vēstules, gaida un sagaida brīnumu... tas ir kā personības pašapziņas veicināšana, ka, ja cilvēks tic, tad sapņi piepildās, ja mēs ticam saviem spēkiem, tad mums izdodās... Jaukus svētkus!

1 2

Saistītie raksti

Kategorijas