Bērnudārzā tirdziņš? Jaunas idejas pašu gatavotiem kroņiem

 22. septembris 2017 16:30 Inga Akmentiņa-Smildziņa, Mammamuntetiem.lv Padoms

Rudens ir laiks, kad daudzās mācību iestādēs tiek rīkoti tirdziņi. Tā ir forša lieta! Labs iemesls ģimenei radoši padarboties kopā un mazajam tirgotājam tirgus dienā liels gandarījums.Sāras kroņi tapa no kartona podiņiem, ko izmanto stādu audzēšanai.


 

Jau otro gadu mūsu ģimene saliedējas, palīdzot mazajai māsai Sārai uztaisīt matu stīpiņas. Katru gadu radām jaunu dizainu - pērn stīpiņu rotāšanai izmantojām arī čiekurus, kastaņus un riekstus. Tā kā Sārai nupat tikai trīs gadi, tad lielu ieguldījumu dizaina radīšanā sniedz lielā māsa Lība.

 

Tā nu šogad mums tapa princešu un prinču kroņi no kartona podiņiem, ko izmanto stādu audzēšanai, trollīšu "mati" un "Ledussirds" Elzas zilā bize no tilla. Runājot par darba dalīšanu - tēta uzdevums bija sagriezt tillu. 

FOTO: Idejas princešu kroņiem

Bērnudārza audzinātājas stāsta, ka Sāras kroņiem allaž esot liels pieprasījums, par ko mūsu ģimenei prieks.

Tilla strēles uzsien uz stīpiņas un sasien ar lentīti. Rotāšanai var izmantot auduma ziedus, ko pielīmē ar karstās līmes pistoli.

Joprojām mazajām meitenēm lielu prieku sagādā viss, kas saistās ar Elzu no multfilmas "Ledussirds". Lūk, mums tapa Elzas bize!

Autore: Inga Akmentiņa-Smildziņa, Mammamuntetiem.lv
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas