Bērni par vecāku darbu ārzemēs

Dzēsts lietotājs

Ļoti grūti ir bērniem.Es arī aizbraucu un man palika ģimene.Bet jācenšas dabūt ģimeni līdzi.Mēs jau sen esam visi kopā Anglijā.Par braukšanu prom var paldies pateikt mūsu iekārtai. (xmas)

Dzēsts lietotājs

Arii mana mamma nu jau 5us meeneshu ir prom aarzemees.. pirmo reizi esam shkjirtas tik ilgu laiku.. saakumaa tas likaas tiiri labi,ka tagad dziivoshu viena,bet... kad bija visi darbi jaadara vienai sapratu,ka tas nav nemaz tik viegli,bet nu jau esmu atkal pieradusi.. bet ceru,ka pavisam driiz vareesim atkal tikties daudz biezhaak.. :) un gaidu kad mamma brauks maajaas uz sveetkiem.. :) (xmas)

Nelaidiet vecaakus vienus prom,brauciet liidzi... :) (flag:lv)

Dzēsts lietotājs

Pie taa jau ir vainiiga muusu jaukaa valsts...maaminja gan vieniigais vareetu panjemt beerninju sev liidzi un iekaartoties tur... :)

Dzēsts lietotājs

savādāka varianta nemaz nevar būt!
ja visi- tad visi un neviens tad neviens. tikai tā var saglabāt ģimeniskumu

Dzēsts lietotājs

Es arī plānoju aizbraukt, bet tikai kopā ar bērnu un vīru-sliktākā gadījumā vīrs brauks uz 2-3 mēnešiem viens un tad mēs braucam...   Bet atstāt bērnu vienu, laikam, nespētu... Vai nu kopā vai nu nekā...

Dzēsts lietotājs

arzemes ir tada matite kurai ir vienalga kas notiek ar vinas berniem latvija  viens berns pie pirma vira ,otrs berns pie otra vira tresais viens pats bet mate vel meklejas protams vel neskaitamie aborti jo vinai virietis vajadzigs kas sponsore vinas delu riga ...nevajag iekrist uz vinas sludinajumiem ... svesiniece, silvija skrodere..dzivo ziemel anglija...

Dzēsts lietotājs

arzemju berni ir lelles mebelles dzeja

Saistītie raksti

Kategorijas