Uzpūtiet ziepju burbuļus, izmantojot pudeli un zeķi

 16. jūnijs 2018 2:20 Raksts

Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu!
Padariet savas kopīgās brīvdienas interesantākas, izmēģinot  neparastu veidu, kā uzpūst daudz sīkus ziepju burbuļus. Uztaisiet ziepju burbuļu kalnu!

Nepieciešams:
1 litrs vārīta, atdzesēta ūdens, 1 pudelīte glicerīna (nopērkama aptiekās), 100ml trauku mazgāšanas līdzekļa (vislabāk Fairy). Sastāvdaļu daudzums atkarīgs no tā, cik liels ir trauks, kurā visu samaisīsi. Plastmasas pudele, zeķe, gumija, nazis vai šķēres. 

1.solis Plastmasas pudelei nogrieziet apakšējo daļu, lai tā būtu taisna. 

2.solis Pudelei rūpīgi uzvelciet zeķi, bet tā, lai pudeles kakliņš (tas no, kura dzer) būtu neaizsegts un apakšpuse būtu rūpīgi nostiepta. Tad uzlieciet gumiju, lai nevajadzētu visu laiku pieturēt zeķi. 

3.solis Tad pudeles apakšpusi ievietojiet jau sagatavotajā ziepjūdenī. 

4.soli Kad tas ir izdarīt ievieto pudeles kakliņu mutē un pūt gaisu pudelē!  

Pavisam vienkāršs un lielisks veids kā uzpūst daudz, daudz sīku burbulīšu. Lai jums būtu vēl interesantāk, uz zeķes vai ziepjūdenī variet iepilināt kādu krāsvielu (ēdiena vai ūdens krāsu). Jūsu burbulīši iekrāsosies daudz košāk. 

Eksperimentējiet kopā un rīkojiet sacensības, kurš uzpūtīs lielāku burbuļu kalnu. Šie mazie burbulīši ir ļoti gaisīgi un viegli, tāpēc no jau uzpūstā kalna, ar rokām variet mēģināt izveidot arī dažādas formas, piemēram, zaķa garās ausis.  Ļaujies fantāzijām!
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Lasi vēl


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /data/web/root/lib/art.php on line 1256