Fizioterapeite K. Hēla: kādām jābūt tēta un mazuļa attiecībām dzīves pirmajā gadā

Dzēsts lietotājs

es piekritu (xmas) (xmas)

Dzēsts lietotājs

ja darbs tiesam tagad aiznem vairak laika tete dzive,tapec kad vien iespejams tetis runajas ar mazo meitinu(1men.jaunu)vanno vinu ari baro ar atslaukto mammas pienu

Dzēsts lietotājs

Mūsu mazulim arī liels prieks,kad tētis atnāk no darba,rāpo pretī ar laimīgu sejiņu :)

Dzēsts lietotājs

piekrītu rakstam,jo tētis ir ne mazāk svarīgs kā mamma,abi svarīgi mazulim pirmajos dzīves gadiņos:)

Dzēsts lietotājs

Musu meita kurai ir 2 gadini pati izvelas kurs mainis pamperu vai iedos est un pie est dosanas vina vairak sauc teti!Man liekas ka berns pats izvelas kuri ir teta darbi un kuri mammas darbi vina laba!

Dzēsts lietotājs

Isak sakot, sievietes loma gimene ir paarakcenteeta. Tetis var izdarit visu to pasu ko mamma, nu iznemot 2 lietas, piedzemdet un zidit bernu, bet visu parejo var, un dazreiz pat labak neka sieviete.

Dzēsts lietotājs

Es arī vienmēr esmu uzskatījusi, ka vīrietis spēj būt tikpat labs (un jā, iespējams, pat labāks) bērna audzinātājs. Saku pēc savas pieredzes. Neesmu nekāda nervozā un histēriskā māte, bet vīrs uz dažām lietām spēj racionālāk un mierīgāk skatīties. Viens no piemēriem- Tagad, mūsu dēls ir vecumā, kad sāk apgūt ēšanas prasmes. Mani traku var padarīt, tas kas darās šī procesa laikā, tāpēc īpaši ilgi dēlam neļauju pļeckāties pa ēdienu, toties vīrs ar puiku var teju stundu nosēdēt. Sieviešu problēma daudzās lietās ir tā, ka viņas par daudz domā par sekām. Arī es nespēju "atslēgties" no tā, ka zinu, ka pēc ēšanas dēls un metra radiusā ap viņu viss būs vairāk vai mazāk lipīgs, tas viss jāvāc, bet rindā jau stāv miljons citu darbu, ko gribētos dienas laikā vēl paspēt izdarīt.

Un vēl, iespējams, ir sievietes, kuras vēlas būt dominantes bērna audzināšanas jautājumos, jo citās jomās nav par sevi pārliecinātas un cīnās ar kaut kādiem mazvērtības kompleksiem. 

Kategorijas