Visbiežākais nagu graušanas iemesls – pāraprūpēti bērni

Dzēsts lietotājs

Nu nekādā gadījumā,tie nav pārrūpēti bērni,galīgas aplamības!!! 
Tie ir ar mīlestību un rūpēm apdalītie bērni,kuri atstāti savā varā,uzvelti darbi un atbildība!Pat arī 3.gadu vecumā,mamma iedod lācīti un pati iet cept kotletes!
Neirologi,psihologi???Vēl viena galējība,lai negrauztu nagus,nozāļot vai nozombēt?
Grauž un lai grauž!!!Apniks - negrauzīs!

Dzēsts lietotājs

piekrītu visam izņemot pašas beigas.
tas pats no sevis nepāriet, nav tā ka apnīk un viss, pati ar to cīnos, mana mamma saka, ka es sāku grauzt nagus ar savu pirmo zobu, kas izlīda. tagad butu gatava maksāt, lai kāds man pirms 20 gadiem butu palīdzējis tikt ar to galā.. esmu jauna skaista sieviete ar nograuztiem nagiem, vienigais glabiņš ir gēla nagi, bet reti sanāk visus nagus ataudzēt lai varētu viņus uzlikt, jo vienmer vienai rokai ir nograuzti nagi, un ja izdodas ataudzet, tad uzliekot gēla nagus, uz laiku ir smuki, bet kad gela nagi ir nost un palikuši apskrubuši istie nagi tad tie ari tiek noknibinati, un tas notiek taka transā, kad nags jau ir nost tad tik saprotu ka atkal to izdariju. teikšu tā, smēķēšanu man bija daudz vieglāk atmest :)

jap

nezinu gan vai tā ir pamats apgalvot. iespējams reizēm tā ir, bet, ka visbiežākais - skaļi teikts!

Dace

Arī es grauzu nagus līdz asinīm, un tagat būdama dāma gados secinu - man trūka mīlestības no mammas, bailes, un sodi par mazāko nepareizo rīcību, tā teikt apğērbta, paēdināta biju un tas arī viss.Tāda vecāku mīlestība,- bet es kā bērns biju nelaimīga, viens nervu kamols.

Saistītie raksti

Kategorijas