Dāmu tirdziņš „Andele Mandele” jeb „Pērļu Medības”!

 26. janvāris 2011 7:30 Ziņa

5. februārī Barona Centra 3. stāvā notiks lielā dāmu tirgošanās, tātad — Rīgas veikali piedzīvos nopietnu konkurenci! Turklāt pārdošanā būs ne vien ikdienas un ballīšu štātes, bet arī apģērbs topošajām māmiņām un bērniem!Pie tādām kurpītēm tu varēji tikt iepriekšējā Andelē!


Kas ir Andele Mandele? — visizdevīgākā iepirkšanās, kas pēdējā laikā ir piedzīvota. Andeles dalībnieces pasākumā izpārdod savas drēbes, aksesuārus, kurpes, somiņas utt. par superizdevīgām cenām un tev tikai jāspēj tās "nomedīt" !

Kur vēl ir iespējams ielūkoties teju 150 dāmu vērtīgajos drēbju skapjos? Kur vēl ir iespēja izpārdot savas kleitas, kurās vairs neielienam, vai kas ir morāli novecojušas, brūtgānu dāvināto bižutēriju un kurpes, kuru papēži tev tomēr ir par augstu, vai arī iemainīt pret ko sev tīkamo no citu dāmu skapjiem?
Dāmas tiek aicinātas pieteikties un iztirgot savu drēbju skapja saturu vai medīt Pērles vērienīgajā un plašajā, pēc kārtas jau 8.  Andelē Mandelē, kas šoreiz norisināsies Barona Centra 3. stāva telpās zem stiklotā jumta!Andeles darbības laiks: 5. februāris, 11:00- 17:00. Barona Centra 3. stāvs.

informācija un pieteikšanās: liva.jaunozola@gmail.com 26424119
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas