Labklājības ministrs atbild uz mammu un tētu jautājumiem

Dzēsts lietotājs

Lai jau puisim veicās, tāds nepateicīgs darbiņš gadījies..

Dzēsts lietotājs

Man liekas muļķīgi palielināt bērnu piedzimšanas pabalstu. Tas tikai veicinās bērnu dzimšanu narkomānu, alkoholiķu un citu vieglas naudas tīkotāju ģimenēs, un lielākoties bērni pēc tam, vēlākais pēc gada tiks pamesti novārtā, vai pat nobeigti..labākajā gadījumā nodoti valsts aprūpē.. :( Kāpēc labāk nevarētu palielināt ģimenes valsts pabalstu? Vai tiešām valstij ir svarīgi tikai lai bērni dzimtu, bet kā tālāk dzīvos - vienalga? Pietika jau ar tiem 196 latiem, un ģimenes valsts pabalstu varēja palielināt līdz vismaz 30 latiem mēnesī par bērnu. Laikam jau 370 lati piedzimšanas gadījumā un pēc tam pamesto bērnu audzināšana bērnu namos valstī izmaksā lētāk.... :(.

Dzēsts lietotājs

Ar visiem jūsu iesūtītajiem jautājumiem un komentāriem devāmies pie jaunā labklājības ministra Ulža Auguļa..... Kā ar locījumu? - Uldis- Ulda, vai Ulža? :))) Kam? - Ulžim :)

Dzēsts lietotājs

Kur jēga palielināt dzimšanas pabalstu?! Jau tagad mazs bērns vēl ir nodrošināts,var paēst-11,60 Ls,ja bērnam 8 gadi-pietiek ar 8 Ls,kur nu vēl ,ja bērns(mācās),kam 18 gadi-tad tam taču pietiek ar 4 Ls. Paaugstināsim dzimšanas pabalstus,lai jau vairojas ,kam vairošanās instinkts,jo drīz jau mūsu Latvijā būs vajadzīgas tikai 6.klases!Tāka nav ko daudz satraukties-izdzīvojam,ne jau vairs dzīvojam...Jo kādreiz ēda,lai dzīvotu,tagad lai izdzīvotu..

Dzēsts lietotājs

man patika tas koments par to bernu, kas netiktu plaanots, ja zinaatu par pabalstu apgriezshanu :D maate=dura! pareizi vins pateica- ja shaadi tiktu planoti berni, nebuutu ne manjis, ne manu 2 braalju, kas tagad esam viena no aktiivaakajaam paaudzeem uz bernu taisiishanu! un taisniba ir- kas godigi maxaajis nodokljus, pirmo berna dzives gadu dzivo normaali, stuulbums ir tikai beernudaarzu probleema (sick)

Dzēsts lietotājs

Paldies par šo interviju!
Man tikai ienāca prātā vēl viena lieta. Par nodokļu atvieglojumiem. Līdz šim ir bijis, ka atvieglojumi par bēnu aprūpi ir tikai vienam no vecākiem. Bet kāpēc? Vai tad par bērniem nerūpējas abi? Manuprāt, būtu tikai taisnīgi, ja nodokļu atvieglojumi būtu abiem vecākiem - protams, ar noteikumu, ka viņi nav šķīrušies.

Dzēsts lietotājs

Nu ja saņem ,par bērna piedzimšanu 370,ls man nekas nav preti tur preti man būš šis otrais bērniņš ,ko gaidu .Un ja bērna kopšanas pabalstu neaiztiek ,ko esmu godogi maksājusi nodokļos ,tad jau nav tik traki .Galvenais ,kad sēžot ar mazo, saņemu vismaz normalu berna kopšanas pabalstu ,tad izdzivot varešu.

Dzēsts lietotājs

Ilze, bet ja vecaaki skiirushies, viens tikuntaa maxaa alimentus, tatad zaudee dalju sava budzheta par bernu, tatad kapec tikai vienam atvieglojumus?!
1 2 3

Saistītie raksti

Kategorijas