Grāmata: "Ēd taču beidzot normāli!" 1

 17. maijs 2010 11:00 Ziņa

Apgādā Mansards iznākusi Berbelas Vardeckas grāmata Ēd taču beidzot normāli! Palīdzība piederīgajiem, kuru meitas un partneres cieš no ēšanas traucējumiem.
Anorektisku un bulīmisku meiteņu vai sieviešu piederīgie parasti ļoti cieš no viņu ēšanas traucējumu sekām un bieži vien nezina, ko iesākt. Ar laiku šīs problēmas tik ļoti izvirzās priekšplānā, ka visu citu iesaistīto vēlmes, vajadzības un emocijas paliek novārtā. Piederīgie grib palīdzēt, bet ietekmēt nespēj gandrīz neko. Berbela Vardecka ar uzskatāmiem piemēriem rāda, kā vecāki un partneri var palīdzēt pārvarēt ēšanas traucējumus un uzlabot savstarpējās attiecības.


Dr. Berbela Vardecka (dzimusi 1952. gadā Vācijā) ir diplomēta psiholoģe un geštaltterapeite. Deviņus gadus strādājusi ar ēšanas traucējumu un atkarības problēmām Bād-Grēnenbahas Psihosomatikas klīnikā, tagad ir psihoterapeite privātpraksē Minhenē un strādā arī par pasniedzēju. 2009. gadā apgādā Mansards izdota viņas grāmata Pļauka dvēselei. Kā vieglāk tikt galā ar aizvainojumu un atraidījumu.

Baiba Gabranova – tulkojums latviešu valodā
Mākslinieciskais noformējums – Santa Oborenko
380 lpp., apgāds Mansards, 2010
 
1 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas