Cik daudz našķu drīkst apēst bērns?

Dzēsts lietotājs

man tagad ir 22g.piemēram es bērniba saldumus vispār neredzēju

Dzēsts lietotājs

Mana meita nezināja, kas ir saldumi, līdz pat saviem otrajiem Ziemassvētkiem, kad viņai bija nepilni 2 gadi. Pagaršojusi konfektes, viņa ar tām ļoti aizrāvās... Līdz tam saldumu vietā izlīdzējos ar žāvētiem augļiem. Tagad man katru dienu paģēr kaut ko garšīgu, it īpaši konfektes :)

Dzēsts lietotājs

Es domaaju savu beernu saldumu zinjaa arii tureet sveetaa nezinjaa...

Dzēsts lietotājs

Stāvot lielveikala rindā, mēs nekad neņemam pie kases noliktos saldumus. Kādreiz gan mazais ko paķer un saka, ka gribēto šo, bet mēs mierīgi noliekam atpakaļ, sak, mums jau ir jogurts, Kārumiņš utml. Un neko - nekādu traču un nekādas vēlmes pēc žilbinošos papīros ievīstītiem batoniņiem. Loti daudz kas atkarīgs no tā, ko un kā vecāki paši ierāda.

Dzēsts lietotājs

manam berninam nekas netiek liegts,bet ,paldies dievam, vinam nav parak liela kare uz saldumiem

Dzēsts lietotājs

Es cālī nošpikoju tradīciju - brīvdienas ir saldumu jeb indīgās dienas, kad saldumus var ēst principā neierobežotā daudzumā (parasti paši izvēlas veikalā želejkonfektes un vēl kādus cepumus). Kādu laiku šī sistēma labi darbojās, tagad mazliet pajukusi, kaut kopumā cenšamies pieturēties. Ja iegadās ciemošanās darbdienā, tad gan ļauju ēst saldumus.
Pati esmu liela saldummīle un to, ka ar žāvētiem augļiem varētu aizstāt saldumus nudien nespēju sev iestāstīt. :D

Dzēsts lietotājs

Savā laikā dēls 9 mēnešu vecumā no garšoja saldēju un tas iegaršojās, kad ēdām paši, tad tika arī bērnam, tas turpinājās līdz 1,5 gadiem. Vairāk saldējumu negribēja.  Atsāka saldējumu ēst pēc aptuveni 4 - 5 gadiem.  Ja paši ēdām saldumus un bērns vēlējās nogaršot, tad tika iedots. Saldumi var stāvēt mājā brīvi uz galda, neviens neķer, ja grib, tad ņem. Nevaru teikt, ka bērns būtu liels saldumu mīlis.

Dzēsts lietotājs

Vecākais puika pirmo reizi konfekti nogaršoja uz 1,5 gadiem, taču jaunākais krietni pirms gada vecuma, kad sāka saprast, ka vienam tiek dod, bet otram ne, te apmānīt nevarēja. Taču nepatīk, ka konfektes dod bērnudarzā- ne tikai uz jubilejām, bet gandrīz katru dienu mājās ejot, tiek iedota karamele
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas