Grūtniece un gripa. Ieteikumi, kā sevi sargāt

Dzēsts lietotājs

Shitaadu rakstu es tik ilgi gaidiiju... :) Paldies! ;)

Dzēsts lietotājs

Mazliet par velu, bet nu labi((((

Dzēsts lietotājs

Mīļie Cilvēki!!!
Īpaši māmiņas, kuras gaida vai domā par mazuli--viss ir tik vienkārši un pašsaprotami, ka pieceļoties no rīta saģērbjamies, izmazgājam zobus u.t.t...neejam taču pliki uz ielas, lai sevi pasargātu velkam drēbes atbilstoši sezonai--kādas drēbes(kokvilnas,vilnas vai sintētiku), katrs izvēlas pats!!!
Kāpēc ļaujat savu veselību iedragāt ar vakcīnām, par kurām 100% garantiju nevar iedot neviens uz pasaules!?!
Toties tepat deguna galā ir bioloģiski aktīvi(100% dabas produkts) uztura bagātinātāji, kuri pasargā ne tikai no cūkas gripas, bet tiek galā ar neārstējamām (ārstu viedoklis) slimībām--veikti neskaitāmām slimībām klīniskie pētījumi!
Kāpēc veselības ministrija par to nerunā, varam tikai nojaust!??!!
Ar cieņu Ērika Viļuma(mani var atrast draugos)--raxtiet!!!

Dzēsts lietotājs

Teikums -- Zinot par grūtniecību, ārsts noteikti izvēlēsies grūtniecei piemērotas zāles--man personīgi izraisa šermuļus!!!Vārds ZĀLES grūtniecei ir līdzvērtīgs INDE
Kāda var būt piemērota inde grūtniecei!!???!!
Bioloģiski aktīvs uztura bagātinātājs(sabalansēts, lietojot vairākus kopā pasargā no daudzām slimībām, jo veidojas sinerģija)--tikai nevis profilakses deva(ko lieto ikdienā), bet katram individuāli iesakāma...ja dienā apēdat 2-3 augļus, tad epidēmijas laikā vajadzētu lietot vitamīniem bagātakos un lielākā daudzumā...tāpat ir ar uztura bagātinātāju---jālieto ne tikai tad, kad slimo, bet ikdienā, pasargājot sevi no vīrusiem, infekcijām un kaitīgās vides!!!
Novēlu Jums visiem--mīliet sevi un apkārtējos!! arī attieksmē ir veselība!!!... :))
Lūdzu neslimojiet!!!

Dzēsts lietotājs

Kurus uztura bagātinātājus Jūs, Erika, gribat ieteikt? Neesmu grūtniece, bet labprāt palasu ieteikumus, kuri nereti der arī pārējiem.

Dzēsts lietotājs

ES AUA

Dzēsts lietotājs


Grippa grūtniecības laikā ir ļoti bīstama mazulim.Alternatīva antibiotikām ir Transfer Faktors.Lietojot šo dabas brīnumu jūs nenodosiet vīrusu slodzi mazajam.:)Ieskatieties mājas lapāwww.transferfaktors.lv jūsu mazulis būs ļoti pateicīgs.

Dzēsts lietotājs

 Esmu pārsteigta - sliktā ziņā. Kā portāls, kurā rakstītos padomus lasa un ņem vērā daudz māmiņu (un tētu) var atļauties rakstīt tik lielas muļķības, kas var izraisīt pat ļoti smagas sekas.
Gripa ir vīrusu saslimšana un vīrusu saslimšanas ar antibiotikām neārstē! Antibiotikas lieliski tiek galā ar mikrobiem, bet nekādi neietekmē vīrusus.
Gripai bez komplikācijām pilnīgi pietiek ar temperatūru un sāpes mazinošu medikamentu + daudz, daudz šķidruma (tējas) + vitamīni un viegla, veselīga pārtika + svaigs gaiss (gripas vīrusiem svaigs gaiss ļoti nepatīk) + kārtīgs miegs.
Protams, ja gripai ir smagas komplikācijas un arī mikrobi uzdarbojas (strutainas mandeles, plaušu karsonis utt.), tad antibiotikas būs vietā, bet to tikai un vienīgi ārsts var pateikt.
Protams, vislabākā ir gripas profilakse - mazgāt rokas, siltas (un sausas) pēdas, vitamīns C, kārtīgs miegs, norūdīšanās un veselīgs dzīvesveids.
1 2

Kategorijas