Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3.5/5
  Inta Linde

  Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

      

» Kur šodien atpūsties?

"Helsus" festivāla īpašais piedāvājums ģimenēm un bērniem

Ziņa / Kur šodien atpūsties?  | Skatījumi 587

20. un 21. maijā Jelgavā jau otro gadu pēc kārtas vārtus vērs HELSUS starptautiskais zināšanu  festivāls.  HELSUS festivāla darbība notiks 7 dārzos, 7 cilvēka attīstības virzienos - Dvēseles, Fiziskās kultūras, Vides, Veselības, Uztura, Sevis izziņas un Bērnu/Izglītības. 

Publicitātes foto

Īpaši tiks domāts par bērniem. Lūk, ko varēs izmēģināt mazie festivāla apmeklētāji. 

 

 • Latvijas Kanisterapijas asociācija bērniem sniegs izklaides kopā ar suņiem (aktīva darbošanās), šķēršļu trase kopā ar suni, spēles, triki.
 • Gaismas pirts visas dienas garumā piedāvās pirtiņu bērniem. Bērna iepazīstināšana ar pirts procedūrām. (Līdzi - dvielītis, peldkostīms, baseina čībiņas)
 • Dainu meditācija kokles pavadībā un, vadītās kokles spēles nodarbības, ka arī kokļu izgatavošana.
 • Dzīvo Sapņu dārzā būs pieejami sīkdzīvnieki apskatei, glaudīšanai, barošanai. Dzīvnieciņu barošanai līdzi var ņemt kāpostiņu, burkāniņu, sēkliņas.
 • Ģimenes psiholoģijas centrs “Līna” piedāvā sevi izzināt gan lielam, gan mazam - bez prātu raisošām sarunām būs arī iespēja arī parotaļāties un darboties ar smilšu lampām.
 • Gardi tomāti bērnus sagaidīs “Getliņi eko” visas dienas garumā piedāvās iespēju  iepazīties ar tomātu audzēšanas procesu, apskatīt klātienē kameņu māju un labo kukaiņu konteineri.
 • Iespēja ievingrināt balsi un izmēģināt savus muzikālos talantus sniegs BJMK Roksskola, piedāvājot dažādu mūzikas instrumentu izmēģināšanu, performanču veidošana un spēles ap mūziku un Jolantas Kalniņas vadītā sadziedāšanās.
 • Rotaļu namā “Sasildi, mani, Saulīt!” būs iespēja viesoties gados jaunākajiem festivāla apmeklētājiem, lai atminētu mīklas,  zīmētu vai veidotu Saulīti, raisīt prieku būvējot, pušķojot, veidojot un sagaidot draugus.
 • “Helsus” radošajās darbnīcās varēs ļaut fantāzijai vaļu caur krāsainām smilšu spēlēm, krāsu plankumu eksperimentiem, mandalu zīmēšanu, tekstila apdruku ar dabas motīviem un vēl citām izklaidēm.
   

Ar visu festivāla programmu var iepazīties šeit 


Raksts publicēts 19. mai 15:00 

LAPAS KARTE