11 bērniem no Latvijas būs iespēja izvest spēlētājus šī gada Eiropas čempionātā futbolā. Piesaki izlozei arī savējo!

“Lidl” sadarbojas ar UEFA EURO 2024, lai 1100 bērniem visā Eiropā nodrošinātu unikālu piedzīvojumu - UEFA EURO 2024 spēļu laukumos Vācijā ievest nacionālo izlašu spēlētājus. “Lidl Kids Team” izloze nodrošinās šo iespēju arī 11 bērniem no Latvijas.
“Lidl Plus” lietotnē visu aprīli kāds no bērna vecākiem vai aizbildņiem var reģistrēties izlozei, lai dotu savam bērnam unikālu piedzīvojumu.

FOTO: Publicitātes foto

“Lidl Plus” lietotnē visu aprīli kāds no bērna vecākiem vai aizbildņiem var reģistrēties izlozei, lai dotu savam bērnam unikālu piedzīvojumu.

UEFA EURO 2024™ oficiālais partneris “Lidl” Latvijā sāk “Lidl Kids Team” kampaņu, kuras mērķis ir dot iespēju 11 bērniem no Latvijas kļūt par oficiālajiem UEFA EURO 2024 spēlētāju pavadītājiem laukumā.

Lai piedalītos atlasē, bērnu vecākiem vai aizbildņiem ir jāaizpilda nepieciešamais izlozes pieteikums “Lidl Plus” lietotnē.

  • “Lidl Kids Team” uzvarētājus izvēlēsies pēc nejaušības principa, visiem dalībniekiem nodrošinot vienādas iespējas - jebkuram bērnam vecumā no 6 līdz 10 gadiem, bez dzimuma, izcelsmes, fizisko vai garīgo spēju ierobežojumiem ir vienlīdzīgas iespējas laimēt vietu “Lidl Kids Team”.
  • Atlasē paredzēts, ka 3 no 11 vietām ir atvēlētas “Lidl Latvija” darbinieku bērniem. 
  • Izlozei var pieteikties līdz aprīļa beigām. Katru nedēļu tiks noteikti 2 uzvarētāji, lai jau aprīļa beigās uzzinātu visus uzvarētājus.

 

Veiksmīgie uzvarētāji iegūs daudz vairāk par vienkāršu spēlētāja pavadītāja 

pieredzi. “Lidl” segs visus izdevumus, kas saistīti ar  viena vecāka vai aizbildņa un viņa bērna braucienu uz UEFA EURO 2024 turnīru Vācijā. Tas garantēs to, ka katrs uzvarētājs, neatkarīgi no finansiālā stāvokļa, varēs piedalīties šajā unikālajā piedzīvojumā. Pēc ceļojuma, kas būs piepildīts ar jautru un izglītojošu programmu, daudzu desmitu tūkstošu līdzjutēju skatu pavadīti, Latvijas bērni pievienosies Eiropas labākajiem futbolistiem UEFA EURO 2024 spēles laukumā. 

 

Reklāma
Reklāma


”Lidl Latvija” valdes priekšsēdētājs Mačejs Urbanskis norāda: “Mēs kā “Lidl” priecājamies sadarboties ar UEFA, tādējādi dodot vienreizēju pieredzi arī saviem klientiem Latvijā piedalīties “Lidl Kids Team” programmā. Šādi mēs demonstrējam, ka esam vienā komandā ar saviem klientiem – piedāvājot gan labākās produktu cenas; svaigākos augļus un dārzeņus; dodot viņiem iespēju nokļūt vienā no lielākajiem futbola turnīriem!”


UEFA EURO 2024 turnīrā, kas notiks Vācijā no 2024. gada 14. jūnija līdz 14. jūlijam, Eiropas labākās futbola izlases cīnīsies par Eiropas čempionu godu. 

Tā kā katrā no turnīra 51 spēles ir pieejamas 22 spēlētāju pavadītāju vietas (11 katrā komandā), tad kopumā vairāk nekā 1100 bērni no valstīm, kurās strādā “Lidl” veikali, šovasar saņems unikālu iespēju gūt neaizmirstamu pieredzi, kļūstot par oficiālajiem turnīra spēlētāju pavadītājiem laukumā.

Arī Latvija “Lidl” klientiem būs iespēja laimēt četras bezmaksas biļetes uz UEFA EURO 2024 spēlēm. Tāpēc turpiniet uzmanīgi sekot savai “Lidl Plus” lietotnei, lai uzzinātu jaunāko informāciju.

UEFA EURO 2024 norisināsies no 2024. gada 14. jūnija līdz 14. jūlijam desmit Vācijas pilsētās: Berlīnē, Ķelnē, Dortmundē, Diseldorfā, Frankfurtē, Gelzenkirhenē, Hamburgā, Leipcigā, Minhenē un Štutgartē. Vācija tika izvēlēta 17. UEFA Eiropas čempionāta rīkošanai UEFA izpildkomitejas sanāksmē 2018. gada 27. septembrī. Rietumvācija uzņēma 1988. gada turnīru, taču šī būs pirmā reize kopš atkalapvienošanās, kad Vācija rīko UEFA Eiropas čempionātu.


“Lidl” kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group” ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

Saistītie raksti