Muzikāls uzvedums bērniem “Par Marī, lellīti Žužū un ceļojošo cirku”

VSIA “Latvijas Koncerti” ciklā “Patiešām maziņiem” aicina uz jaunu, muzikālu uzvedumu bērniem “Par Marī, lellīti Žužū un ceļojošo cirku”, šī gada 3. un 4. februārī Spīķeru koncertzālē. Uzvedums ietērpts izsmalcinātā franču mūzikā. Galvenās lomas uzvedumā atveidos Latvijā atzīti mākslinieki. Virtuozus trikus rādīs Rīgas Cirka skolas audzēkņi, ar skanīgām balsīm uzstāsies Rīgas Doma kora skolas audzēkņi.
Galvenās lomas uzvedumā atveidos Latvijā atzīti mākslinieki.

FOTO: Publicitātes foto

Galvenās lomas uzvedumā atveidos Latvijā atzīti mākslinieki.

Pusstundu pirms koncerta mazajiem skatītājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās – iepazīties ar stāsta “Par Marī, lellīti Žužū un ceļojošo cirku” uzveduma tēliem, mūzikas istabiņā darboties ar pirmskolas mūzikas, deju un ritmikas skolotājiem, kā arī muzicēt kopā ar bloga “Rasa par bērniem” autori Rasu Pakalniņu.

 

Muzikālais uzvedums “Par Marī, lellīti Žužū un ceļojošo cirku” apliecinās, cik daudz skaistuma piemīt franču komponistu Kloda Debisī un Žaka Ofenbaha mūzikai, kā arī  cik daudz  prieka un šarma piemīt franču vieglā žanra mūzikai.  Klavieres, akordeons un saksofons būs īstie instrumenti, kas to pierādīs. Un vēl jo vairāk paši mūziķi, kuri šos instrumentus sauc par savējiem - pianiste Agnese Egliņa, akordeonists Artūrs Noviks, saksofonists Oskars Petrauskis, dziedātāji – Laura Kancāne, Baiba Mīlberga, Nauris Indzeris, dziedošais aktieris Raimonds Celms un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi. Bet pavisam cita žanra vieglums un šarms piemitīs Rīgas cirka skolas audzēkņu priekšnesumam. Koncertu vadīs atraktīvā stāstniece Karina Bērziņa. Visi uzveduma dalībnieki stāstīs par jaunu meiteni Marī, kam vēl patīk lelles, par Marī dzimšanas dienu, kurā gan viņas krusttēvs - ceļojošā cirka direktors, gan Marī draugi - Odeta, Gijoms un Fransuā gribēs pasniegt Marī visjaukākās dāvanas. Bet, kas zina, varbūt pati jaukākā dāvana dzimšanas dienā būs pavisam negaidītā svešinieka Bobo ierašanās?

 

Reklāma
Reklāma

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu paradīze“ kasēs un internetā.

„Patiešām maziņiem“ interneta mājas lapa www.patiesammaziniem.lv

 

Saistītie raksti