Lelle LeNeSOns aicina piedzīvojumos Mendelszona simfoniskās mūzikas pavadībā

Sestdien, 4. martā, Lielajā ģildē aktieri Artūrs Putniņš un Anastasija Rekuta-Džordževiča un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) diriģenta Andra Vecumnieka vadībā izrādīs koncertuzvedumu bērniem “LeNeSOns un Mendelszona ceļojumi”.
Mazie klausītāji un viņu ģimenes varēs doties jūras braucienā, pa ceļam apskatot dažādas pasaules malas.

FOTO: Publicitātes foto

Mazie klausītāji un viņu ģimenes varēs doties jūras braucienā, pa ceļam apskatot dažādas pasaules malas.

Mazākie klausītāji komponista Fēliksa Mendelszona simfoniskās mūzikas pavadībā varēs doties neaizmirstamos piedzīvojumos kopā ar lelli LeNeSOnu. 

 

Iemīļotais bērnu draugs uz skatuves kāps divreiz:

  • plkst. 11.00 bilingvālā izrādē krievu valodā un latviešu valodā,
  • plkst. 14.00 izrādē latviešu valodā.

 

Vācu komponists Fēlikss Mendelszons-Bartoldi mākslas pasauli iepazina agri un dzīves laikā agrīnā romantisma tradīcijā radīja nozīmīgu simfoniskās un klaviermūzikas mantojumu, kas tiek augstu vērtēts arī mūsdienās. Lai gan visplašāk viņš pazīstams kā mūzikas lugai “Sapnis vasaras naktī” autors, kurā iekļauts arī populārais “Kāzu maršs”, koncerta programmā būs dzirdami ne mazāk ievērojama meistara uvertīra, simfonija un Vijolkoncerta fragmenti. 

 

Mazie klausītāji un viņu ģimenes varēs doties jūras braucienā, pa ceļam apskatot dažādas pasaules malas – Skotiju (uvertīras “Hebrīdi” un Trešās “Skotijas” simfonijas muzikālajā noformējumā) un Itāliju (Ceturtās “Itāļu” simfonijas fragmentu skanējumā). Savukārt koncerta otrajā daļā LeNeSOns klausītājus vedīs sapņu un pasaku valstībā (mūzikas lugai “Sapnis vasaras naktī” un Vijolkoncerta fragmentu atskaņojumā). 

 

Starpbrīdī koncerta apmeklētājiem būs pieejamas radošās aktivitātes, kas sasaistītas ar tēliem un norisēm koncertuzvedumā.

 

Reklāma
Reklāma

Vijolkoncerta fragmentu izpildījumā uz skatuves pievienosies arī NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēknes-solistes: Sofija Vasecka izrādē plkst. 11.00 un Lueta Žagare izrādē plkst. 14.00.

 

Uz izrādēm 4. martā, kā arī uz turpmākajiem LeNeSOna koncertiem biļetes iespējams iegādāties Lielās ģildes kasēs un “Biļešu paradīzē”. 

 

Zināšanai

  • Atbalstot daudzbērnu ģimenes, piedāvājam 30 % atlaidi 3+ Goda ģimenes karšu īpašniekiem.
  • Norādītās biļešu cenas ir vienādas gan bērniem (6+), gan pieaugušajiem. Bērniem līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, jāiegādājas īpaša biļete par 1,50 eiro Lielās ģildes kasē koncerta dienā.
  • Koncerta apmeklētāji aicināti ierasties uz koncertu vismaz pusstundu pirms koncerta, izvairoties no drūzmēšanās un ieņemot vietas zālē savlaicīgi.
  • Ierodoties Lielajā ģildē, laipni aicinām koncerta programmiņu skatīt telefonā, skenējot QR kodu, kas izvietots Lielās ģildes telpās, tādējādi samazinot papīra patēriņu un saudzējot dabu.
  • Uz katras iegādātās koncerta biļetes un e-biļetes ir īpašs QR kods, ar kuru koncerta dienā var saņemt 50% atlaidi EuroPark autostāvvietā “Jēkaba Arkāde”. Lai saņemtu atlaidi, noskenējiet kodu autostāvvietas kases automātā apmaksas brīdī.

 

Aktuālajiem LNSO notikumiem sekot līdzi LNSO mājaslapā, kā arī orķestra Facebook lapā.

Saistītie raksti