Ik sestdienu Siguldas Adventes tirgū radošās darbnīcas un vairāk nekā 50 vietējie ražotāji

Katru decembra sestdienu – no 3. līdz 24. decembrim – Siguldas tirgū, R. Blaumaņa ielā 2, laikā no 9:00 līdz 13:00 norisināsies Siguldas Adventes tirgus. Visa mēneša garumā tajā būs iespējams iegādāties gan jau iemīļotos siguldiešu radītos un audzētos labumus, gan citviet Latvijā radītās dāvanas. Tāpat iespējams iepriecināt svētkos ar pašdarinātu dāvanu, piedaloties Adventes vainagu, puzuru veidošanas vai Misha Laboratory filcēšanas radošajās darbnīcās.
Siguldas tirgus, pateicoties dekoratores Meža Evas talantam, būs pārvērties skaistā pasakā, ļaujot aizbēgt no ikdienas steigas un lielveikalu burzmas.

FOTO: Publicitātes foto

Siguldas tirgus, pateicoties dekoratores Meža Evas talantam, būs pārvērties skaistā pasakā, ļaujot aizbēgt no ikdienas steigas un lielveikalu burzmas.

Iespēja atbalstīt vairāk nekā 50 vietējos ražotājus

Siguldas Adventes tirgū būs gan vietējie Siguldas tirgotāji, kurus jau regulāri var satikt tirgū, gan viesi no citiem novadiem. Ciemos būs, piemēram, viena no pirmajām amatalus (craft beer) darītavām “Labietis”, Siguldas tuvie kaimiņi no Krimuldas ar mājas vīniem “Cremon”, bet no Cēsīm viesosies “Veselības Laboratorija” ar ogu uzlējumiem un destilātiem. Satiksiet dabīgās bārdas un ķermeņa kosmētikas ražotājus “Silmachy Remedies”, melnās keramikas autorus Ivanu Knutovu no Valmieras un Ingu Britiku no Siguldas. Savus mīļos Ziemassvētkos varēsiet iepriecināt ar rokām darinātām rotām no Mārītes Kopānes un Anitas Ruskules, kā arī lina istrādājumiem, zeķēm, cimdiem, rotaļlietām un dažādiem citiem rokdarbu un mājas dekoriem no “Valenti V” un “Pērles un Mežģīnes”. Būs arī noderīgas dāvanas pašiem mazākajiem – zīdaiņu un bērnu apģērbi no “ALMA LTD” un “Tubedo”. Protams, neizpaliks medus un propolisa izstrādājumu autori no Siguldas novada “Pullēnu Drava” un viesi z/s “Galdiņi”.

 

Kā īpašs notikums Siguldas Adventes tirgū būs Dāvanu galds. 

 

Uz iespaidīgā un bagātīgā sešus metrus garā Dāvanu galda būs atrodamas vēl neskaitāmas dizaina, tajā pašā laikā praktiskas Ziemassvētku dāvanas no Latvijas ražotājiem. 

 

Sākot ar Tīnes salona etnogrāfiskajiem dūraiņiem un bērnu mūzikas instrumentiem no veikala “UPE”, turpinot ar bērnu drēbēm no “Kroeno Kids” un “Paade Mode”, oeko-tekstila precēm no “Fall in Textile”, beidzot ar dabīgajām ziepēm no “Zabi Crafts”, dabīgās kosmētikas “ApIMI”, Ādažu medu un virtuoziem traukiem no Laines Beriņas, “k.porcelain” un Daces Cibuļskas.

Reklāma
Reklāma

 

Īpašs piedāvājums tiem, kuri dod priekšroku pašu radītām dāvanām

Zināms, ka svētku sajūtu mājās mēs varam radīt katrs pats, tādēļ Siguldas Adventes tirgus sestdienās Siguldas “Ezītis Miglā” telpās būs iespējams piedalīties vairākās radošajās darbnīcās. Lai jau laikus sagatavotos Adventes svētdienām, dienu pirms pirmās Adventes, 26. novembrī plkst. 13:00 aicinām piedalīties Adventes vainagu darbnīcā kopā ar maģisko Meža Evu. Dalības maksa ir 45 eiro, un tajā ir iekļauti gan visi materiāli un sveces, gan arī karstvīna glāze nodarbības laikā. 

3. decembrī plkst. 11:00 gaidīsim uz puzuru veidošanas darbnīcu kopā ar pieredzes bagāto folkloristi Ausmu Spalviņu; dalības maksa 26 eiro, un arī šeit visi materiāli tiks nodrošināti. 

Savukārt 10. decembrī norisināsies filcēšanas darbnīca kopā ar Misha Laboratory. Plkst. 10:00 būs iespēja vecākiem kopā ar mazākajiem filcētājiem radīt piparkūku – eglītes dekoru, bet plkst. 12:00 jau pieredzes bagātāki rokdarbnieki varēs izveidot tieši savu, īsto un vienīgo, slaveno piespraudi – lācīti. Dalības maksa pirmajai darbnīcai ir 25 eiro, otrajai – 42 eiro. 

Darbnīcām ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, un to ir iespējams veikt Siguldas tirgus Facebook vai Instagram, meklējot atbilstošo darbnīcu pēc tās nosaukuma, aizpildot pie pasākuma apraksta pievienoto veidlapu.

Saistītie raksti