Pirmās “Skrejriteņu un velo drošas braukšanas dienas” Mežaparkā: bērniem iespēja nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu

Jau šajā nedēļas nogalē, 20. un 21. maijā, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) un Rīgas pašvaldība pirmo reizi rīko divu dienu pasākumu “Skrejriteņu un velo drošas braukšanas dienas”. Paredzēta plaša izklaides programma, kas norisināsies Mežaparka Lielajā estrādē.
Pasākuma programma paredzēta gan pieaugušajiem, gan bērniem.

FOTO: Shutterstock.com

Pasākuma programma paredzēta gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Pasākuma ietvaros visi interesenti varēs izmēģināt drošas braukšanas iemaņas ar elektroskrejriteņiem un velosipēdiem, bērni varēs nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu, bet pieaugušie piereģistrēt savu vai bērnu velosipēdu un elektroskrejriteni, kā arī būs iespēja piedalīties vērtīgu balvu izlozē.

Pasākuma programma paredzēta gan pieaugušajiem, gan bērniem. Ikvienam būs iespēja bez maksas braukt ar elektroskrejriteni vai elektrisko velosipēdu, izmēģināt CSDD drošas braukšanas trasi, piedalīties virtuālās realitātes sacensībās un baudīt mūziku. Turklāt

abas dienas ģimenes ar bērniem Mežaparkā varēs paveikt daudz noderīga, piemēram, nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu, kas ir obligāts dalībai ceļu satiksmē ar velosipēdu bērniem līdz 18 gadu vecumam, bez maksas apdrošināt savu bērnu pret nelaimes gadījumiem, 

saņemt ārsta konsultāciju par to, ko darīt traumu gadījumā un kā sniegt pirmo medicīnisko palīdzību. Ikviens, kas vēlēsies apgūt drošas braukšanas prasmes ar elektriskajiem velosipēdiem un elektroskrejriteņiem, varēs piedalīties vērtīgu balvu izlozē, tostarp laimēt dāvanu karti uz Rīgas Zoo dārzu.

 

Pasākuma programma:

Reklāma
Reklāma
  • 20. maijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 16.00 
  • 21. maijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00

mūzika, iespēja bez maksas izmēģināt CSDD drošas braukšanas trasi ar elektroskrejriteņiem un velosipēdiem drošas braukšanas prasmju apguvei, kā arī citas izklaides iespējas, ko piedāvā pasākuma rīkotāji.

 

Elekroskrejriteņus un velosipēdus iespējams izmantot no 14 gadu vecuma. Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta, un fotogrāfijas izmantotas publiskajā telpā.