Latvijas Leļļu teātris sāk biļešu tirdzniecību uz septembra izrādēm

10. augustā Latvijas Leļļu teātris atvēris tirdzniecību uz septembra mēneša izrādēm. Ņemot vērā epidemioloģiskos noteikumus, teātris strādā daļēji drošajā jeb dzeltenajā režīmā, kas paredz, ka pasākumus var apmeklēt gan pret Covid-19 vakcinētie un pārslimojušie, gan skatītāji ar negatīvu Covid-19 testu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam (neieskaitot) sadarbspējīgais sertifikāts nav nepieciešams.
Aizved savu mazo uz leļļu teātri!

FOTO: Publicitātes foto

Aizved savu mazo uz leļļu teātri!

Vēsturiskās ēkas remontdarbu laikā skatītāji aicināti pievērst uzmanību izrāžu norises vietai – visas Latvijas Leļļu teātra izrādes notiek Rīgas Latviešu biedrības nama Kamīnzālē Merķeļa ielā 13, arī teātra kase šobrīd atrodas RLBN telpās – 1. stāvā pie ieejas. Ar aktuālo repertuāru un teātra apmeklēšanas nosacījumiem iespējams iepazīties www.lelluteatris.lv

 

Septembra repertuārā pie skatītājiem nonāks vēl viens pandēmijas laikā radīts jauniestudējums latviešu trupā – Māra Koristina režijā tapušais Grigorija Ostera darbs “Kaķēns vārdā Vau” pašiem mazākajiem teātra apmeklētājiem. Pasakas galvenais varonis ir mazs kaķēns ar neierastu vārdu - Vau, kuram gadījusies satraucoša ķibele - aizmirsies paša vārdiņš. Lai to atgūtu, kaķēnam jādodas meklēt palīdzību pie citiem mājas iemītniekiem, atklājot to personības un raksturus. Šis ceļojums, kā jau katra pasaules iepazīšanas misija, nes gan piedzīvojumus, gan briesmas, gan, protams, jaunus draugus. Uz izrādi aicināti skatītāji no 3 gadu vecuma. 

 

Jaunā mācību gada iesākumu 1. un 2. septembrī teātris atzīmēs ar izrādi “Joka pēc alfabēts”, uz ko īpaši aicināti pirmo klašu skolēni, lai jautrā un asprātīgā veidā atkārtotu un nostiprinātu alfabēta zināšanas. Repertuārā atrodamas arī citas pirmsskolas un sākumsskolas vecumam atbilstošas izrādes – “Kiosks”, “38 papagaiļi” (krievu valodā), “Naksitrallīši”, “Bruņinieks, kuram sāpēja zobi”, “Dilles tante”, “Salātlapiņa”, “Kaiju karalienes noslēpums”, “Īkstīte” un citas. 

 

Reklāma
Reklāma

Visjaunākajiem skatītājiem no 2 gadu vecuma septembrī iespējams apmeklēt izrādes ar klasiskiem pasaku un stāstu sižetiem  – “Trīs sivēntiņi un vilks”, “Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit”, “Pasaka par Diegabiksi”, “Sarkangalvīte un vilks”. 

 

Daļa no iestudējumiem skatāmi gan latviešu, gan krievu valodās. Šīs izrādes veidotas pirmajam teātra apmeklējumam, īpaši domājot gan par cēlienu garumu, lai tie būtu mazā bērna uztverei un koncentrēšanās spējai piemēroti, gan teksta daudzumu un struktūru, gan gaismu un skaņu partitūru, lai tajā neradītu biedējošus akcentus. 

 

Teātris lūdz skatītājus uz izrādēm ierasties 30 minūtes pirms sākuma laika, kā arī jau mājās pārbaudīt sertifikātu derīgumu vietnē covid19sertifikats.lv, īpaši, ja vakcinācija veikta ārpus Latvijas. Par ārvalstīs izsniegto sertifikātu pielāgošanu Latvijas publisko pasākumu apmeklēšanai informācija atrodama Nacionālā veselības dienesta mājaslapā - https://www.vmnvd.gov.lv/lv/digitalais-covid-19-sertifikats.

 Sadarbspējīgais sertifikāts derīgs tikai kopā ar personu apliecinošu dokumentu (ID, pase). 

 

Biļetes uz Latvijas Leļļu teātra izrādēm nopērkamas visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī Latvijas Leļļu teātra kasē Merķeļa ielā 13 (Rīgas Latviešu biedrības namā).