Āgenskalna tirgus aicina svinēt 1. septembri ar pasākumiem ģimenēm un bērniem

Āgenskalna tirgus aicina 1. septembri pavadīt kopā – apmeklēt ģitāristu koncertu, iesaistīties darbnīcās, vērot deju priekšnesumus, gardi paēst, nopirkt kaut ko garšīgu savam skolēnam un satikt apkaimes draugus un kaimiņus. Tirgū smaržos ne tikai puķes, selerijas, baziliks, gailenes, baravikas, bet arī svaigi ceptas kūkas un maizīte, kūpinājumi un citi gardumi. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Jaunu gada sākumu varēsiet nosvinēt arī uz Mārtiņa Rītiņa jumta un pasveicināt šefpavāru klātienē. Par godu svētkiem meistarklasē kopā ar “Fika” būs iespēja pagatavot Pavlovas kūku, savukārt “Brīnumaino gaisa kuģu darbnīca” iepriecinās bērnus ar gaisīgu cukurvati. Kafejnīca “Veldze” aicinās uzņemt vitamīnus ar iespaidīgām svaigi spiestajām sulām. Tirgus laikā būs iespējams arī izmēģināt vairākas radošās darbnīcas – attīstīt loģisko domāšanu ar koka instruktoriem, būvēt mājas no māla ķieģeļiem un saposties Zinību dienai ar hennas zīmējumiem. Tirgus rosību papildinās Reiņa Jaunā akustiskās ģitāras skaņas, savukārt lieli un mazi varēs izkustēties ar deju skolas Vendija priekšnesumiem. 

Atgādinām par videi draudzīgu iepirkšanos, tādēļ ierosinām uz tirgu līdzi ņemt savus auduma maisiņus, piena pudeles, groziņus, olu kastītes un citus otrreiz lietojamos iepakojumus.
Aicinām arī pieteikties Āgenskalna apkaimes jaunos un ne tik jaunos ģitāristus brīvajam mikrofonam ar saviem priekšnesumiem – gan oriģinālkompozīcijām, gan kaverversijām. 

Programma:

  • 7.30-19.00 tirgus
  • 12.00-16.00 Bērnu darnbīcas – Da Vinči koka konstruktori, māla ķieģeļu darbnīca ar Mini Clay Bricks, hennas zīmējumi ar Henna Tattoo,  Brīnumaino gaisa kuģu darbnīca
  • 12.00-13.00 Meistarklase ar "Fika" – Pavlovas kūkas pagatavošana
  • 13.00-14.00 Deju kolektīva "Vendija" priekšnesumi
  • 14.00-15.00 Akustiskais koncerts ar Reini Jauno un Eduardu Dedjuško
Reklāma
Reklāma