Jauns restorāns visai ģimenei Mežaparka zaļajā oāzē

Beidzot ir vieta, kur iegriezties ar visu ģimeni pēc aktīvas atpūtas vai pastaigas pa Mežaparku! Tikai vienas tramvaja pieturas attālumā no Rīgas Zooloģiskā dārza ir izveidots jauns ģimenes restorāns Hercogs. Mājīgās restorāna zāles interjeru ir izstrādājis birojs “Lauder architects” un tas veidots atbilstoši Mežaparka vēsturiskajai aurai, īpašu rotaļu stūrīti atvēlot mazajiem apmeklētājiem.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Šis ir jau trešais restorāns Hercogs un ģimenes restorāna koncepts sevi jau pierādījis Mārupē un Ķīpsalā. Restorānu tīkla vadītājs, pavārs Andris Rūmītis stāsta: “Zinājām, ka Mežaparkā trūkst vietas, kur garšīgi un jaukā atmosfērā paēst, tādēļ atsaucāmies aicinājumam pārveidot iecienīto konditoreju Gustavs Ādolfs un paplašināt telpas, pievienojot ģimenes restorānu. Mežaparka iedzīvotāji ir prasīgi pret ēdiena kvalitāti un arī viesi nevēlas nekādus kompromisus. Hercoga ēdienkarte ir saprotama ģimenēm ar bērniem, tajā pašā laikā ēdiens tiek gatavots un servēts atbilstoši mūsdienu Eiropas restorānu tendencēm un “ar odziņu”. 


Siltajā laikā Hercoga viesi var baudīt Mežaparka simtgadīgo koku paēnu un pusdienot vai vakariņot terasē. Tajā uz grila tiek gatavoti īpaši ēdieni – burgeri, kebabi un sulīgas ribiņas, kā arī veselas ceptas zivis.   

Heercogs terase
Ja maltītei atvēlēts mazāk laika, tad jāiegriežas Hercoga konditorejā, kur tiek piedāvātas uz vietas ceptas smalkmaizītes un kūkas, kā arī salāti un deserti. Un kur nu bez izslavētās Hercoga kafijas! Pavisam steidzīgie var savas pusdienas iegadāties līdzņemšanai – salātus, tortiljas vai sviestmaizes.


Hercoga komanda daudziem ir pazīstama ar savu banketu servisu. Vai tā būtu mājas ballīte vai liels korporatīvs pasākums, katram formātam var piemeklēt atbilstošu ēdienkarti, kas pārsteigs pat lielākos gardēžus. Mežaparka konditori piedāvā arī kūkas, kas ir ne tikai garšīgas, bet arī nevainojami skaistas. Banketu piedāvājumi atrodami mājas lapā www.hercogi.lv/catering.

Reklāma
Reklāma

{{ gallery }}


Vienmēr mīļi gaidīti Mežaparka Hercogā Kokneses prospektā 13A, kā arī Mārupes, Ķīpsalas Hercogos un jau pavisam drīz – jaunā restorānā Ādažos!

Ieskaties: www.hercogi.lv