Jauns koncertuzvedums visai ģimenei PUIKA UN NIĶIS

Koncertuzvedumi bērniem un jauniešiem Latvijā nav bieža parādība, tāpēc jo vērtīgāks ir fakts par jauno, dažādu radošo studiju kopdarbu PUIKA UN NIĶIS, kas skatītājus pirmo reizi satiks 25. novembrī Ādažu kultūras namā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Koncertuzveduma galvenajās lomās iedzīvosies jauniešu iemīļotie dziedātāji Agnese Rakovska, Miks Dukurs, Edmunds Rasmanis un kopā ar vairāk nekā 50 studijas „Tev un man” audzēkņiem, deju skolas „Dzirnas” un Māra Pūra stepa studijas "Top Tap Company" dejotājiem, izdzīvos dzirkstošus, nebēdnīgus un krāsainus notikumus.

 

Mūziku uzvedumam radījusi studijas vadītāja, vokālā pedagoģe Igeta Gaiķe, iedvesmu smeļoties dzejnieces Leontīnes Apšenieces dzejoļu grāmatā ar tādu pašu nosaukumu. „Laiki mainās, bet, kamēr vien būs bērni, būs arī „niķi””, smaida Igeta. „Raibā nedarbu virpulī mazāki un lielāki skatītāji, iespējams, varēs atpazīt sevi, savus draugus, veselīgi pasmieties un aktīvi līdzdarboties.”

 

Koncertuzvedumu visai ģimenei režisē Agris Daņiļēvičs sadarbībā ar horeogrāfi Katrīnu Albuži, savukārt, dalībnieku tērpi ir modes mākslinieces Odettas Birmanes pārziņā.

 

Pasākums tiek veidots divās daļās. Pirmajā daļā notiks atraktīvais koncertuzvedums, savukārt otrajā daļā - vokālās studijas „Tev un man” divdesmitgadei veltītajā koncertā izskanēs tautas mūzika, latviešu autoru Jāņa Lūsēna, Jāņa Strazda, Kaspara Vecvagara un citu autoru melodijas. Katrā koncertā piedalīsies arī dažādi viesmākslinieki - zvanu ansambļi "Campanella" un "Primus", Ilga Reizniece, studijas absolvents dziedātājs Emīls Balceris un arī pirmās daļas koncertuzveduma solisti Miks Dukurs, Edmunds Rasmanis, Agnese Rakovska un citi.

Reklāma
Reklāma

 

Novembra beigās iznāks arī CD albums, iekļaujot visas koncertuzveduma PUIKA UN NIĶIS dziesmas, tekstus un dziesmu fonogrammas, kas būs lielisks palīgs skolu un pirmskolu mūzikas pedagogu darbam.

 

PUIKA UN NIĶIS pirmizrādei 25. novembrī Ādažu kultūras centrā sekos koncerti :

* 26. novembrī Liepājas OC Rožu zālē,

* 27. novembrī Jelgavas kultūras namā,

* 3.decembrī Madonas kultūras namā

* 4.decembrī Rīgā, Kongresu namā.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu Paradīze kasēs un internetā. Kolektīvu rezervācijām tiek piedāvātas atlaides, sazinoties ar organizatoriem.