Gadskārtējās "Mākslas medības" Kalnciema kvartālā

2013. gada 9. martā pl.12.00  Kalnciema kvartālā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju tiks atklātas ikgadējās „Mākslas medības”, kas ir jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana. „Mākslas medības” notiks no 9. līdz 28. martam.

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

„Mākslas medības” ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas sadarbības pasākums, jauno mākslinieku popularizēšanas platforma un mākslas darbu pieejamības nodrošināšana plašam interesentu lokam.
Atklāšanas laikā Kalnciema kvartāls kopīgi ar Latvijas Mākslas akadēmiju izvēlēsies vienu darbu, kura autoram tiks piešķirta balva – iespēja rīkot personālizstādi Kalnciema kvartāla galerijā. Līdzās tam pasākuma laikā varēs satikt pašus māksliniekus, kā arī saņemt konsultācijas par darbu izvēles jautājumiem. Pasākuma laikā varēs satikt pašus māksliniekus, kā arī saņemt konsultācijas par darbu izvēles jautājumiem, piedalīties radošajās darbnīcās.

Kolekcija ar vairākiem simtiem Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu būs pieejama laikā no 9. līdz 28. martam. Tā regulāri tiks papildināta ar jauniem darbiem. „Mākslas medības” būs atvērtas Kalnciema kvartāla galerijā un Vīnu veikala zālē katru dienu 12.00-22.00, izņemot svētdienas.
Jau iepriekšējos gados „Mākslas medības” guva plašu atsaucību sabiedrībā un, līdzīgi kā Latvijas Mākslas akadēmijas gadatirgū „Jarmarka”, cilvēki labprāt iegādājās mākslas darbus, kā arī pirmie varēja uzminēt, kuri autori būtu labs ieguldījums nākotnē.

Paralēli „Mākslas medībām” 9. martā 10.00-16.00 norisināsies arī tradicionālais zemnieku un amatnieku tirdziņš.


Sekojiet līdzi Kalnciema kvartāla programmai: www.kalnciemaiela.lv, facebook.com/kalnciemaiela,

twitter.com/kalnciemaiela.

Reklāma
Reklāma