27. februārī Ziemeļu pasaku pēcpusdiena kopā ar bērniem

27. februārī plkst. 15.00 Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā, Alberta ielā 12–9, būs Ziemeļu pasaku pēcpusdiena.

Foto: Viktors Soboļevs. Vesteroles ainava.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Foto: Viktors Soboļevs. Vesteroles ainava.

Fotogrāfs Viktors Soboļevs stāstīs par pieredzēto, dzīvojot aiz polārā loka Norvēģijā, Nurlandes apgabala Vesterolē (Vesterålen, Nordland) un iepazīstot ziemeļu dabu, lauku vidi un cilvēkus. Vesterolē fotogrāfs pavadīja 2010. gada rudeni un ziemu.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apskatīt Viktora Soboļeva fotogrāfiju izstādi Ziemeļu pasaka un citas fotogrāfijas no autora kolekcijas, kā arī vairāk uzzināt par dzīvi pasakaini skaistajā un reizē skarbajā zemē.
Visu ziemas vidu Vesterolē sauli neredz – ir iestājusies polārā nakts. Toties tas ir laiks, kad dabā valda īsta ziemas pasaka – dienā pāri kalniem blāzmo stari, kas pie debesīm veido neparastas gaismu spēles un atspīdumus sniega un ledus klātajos laukos, bet naktī debesīs spoguļojas ziemeļblāzma.

Jaunākie apmeklētāji varēs uzzināt, kādas pasakas bērniem stāsta Norvēģijā, mēģināt muzejā atrast iemīļotāko norvēģu pasaku un teiksmu tēlu – trolli un paši uzzīmēt savu Ziemeļu pasaku.

Ieejas maksa: Ls 1,00; skolēniem, studentiem un pensionāriem Ls 0,70.
Biļetes cenā ietilpst arī muzeja pastāvīgās ekspozīcijas apmeklējums.Tuvāka informācija pa tālruni 67331641vai e-pastu: jrrbm@memorialiemuzeji.lv, kā arī http://www.memorialiemuzeji.lv

Reklāma
Reklāma