Jauns žurnāls puikām un meitenēm - “Lielais detektīvs”

Lielais Detektīvs ir jauns žurnāls, kas piedāvā iejusties detektīvu lomā 5-10 gadus veciem bērniem. Izmeklējot noslēpumainus notikumus, vajadzēs risināt krustvārdu, attēlu un kompasa mīklas, iziet labirintus, meklēt paslēptas lietas, minēt vārdus, lasīt šifrētas ziņas, veikt eksperimentus, zīmēt, krāsot, līmēt un radoši domāt 72 lappušu garumā.

Žurnāls uzlabos pirmskolnieku un sākumskolnieku lasītprasmi, trenēs nestandarta domāšanu un atjautību Foto: www.iddea.lv

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Žurnāls uzlabos pirmskolnieku un sākumskolnieku lasītprasmi, trenēs nestandarta domāšanu un atjautību Foto: www.iddea.lv

Stāsta izdevēja un žurnāla idejas autore Māra Lazdāne-Avota: “Lai rosinātu bērnu interesi un zināšanas par dažādām jomām, detektīvu uzdevumi aptver visplašākās tēmas: ceļojumi, daba, vēsture, māksla, zinātne, teātris, profesijas un daudzas citas. Tēmas papildina slepenās uzziņas – neparasti fakti un izzinoša informācija. Jau  pirmajā numurā bērni nokļūs Senajā Ēģiptē un šifrēs laika mašīnas paroli, lai atgrieztos mājās, meklēs viltojumus Jaņa Rozentāla gleznā Princese ar pērtiķi, minēs vēja, laika un magnētiskā lauka uzdotās mīklas. Būs arī komikss par jauno izmeklētāju piedzīvojumiem!”

Kopā ar pirmo numuru jaunais detektīvs saņems arī īpašu uzlīmējamo tetovējumu.

Lielais Detektīvs uzlabos pirmskolnieku un sākumskolnieku lasītprasmi, trenēs nestandarta domāšanu un atjautību, būs daudz jādarbojas ar zīmuļiem, šķērēm un līmi, piemēram, pagatavojot papīra dinozauru. 

Reklāma
Reklāma

Līdz 15. septembrim ir iespēja pirmos divus numurus pasūtīt ar piegādi uz mājām par iepazīšanās cenu.

Lielo Detektīvu veido izdevniecība Iddea, kas izdod arī populāros žurnālus meitenēm Avene, Avenīte un Iedvesmas Dienasgrāmata. Jaunā žurnāla radošās komandas priekšgalā ir redaktore Inita Saulīte-Zandere un māksliniece Madara Kalniņa. Izdevums top, sadarbojoties ar bērnu un vecāku ekspertu komandu.

Žurnāls iznāks reizi divos mēnešos. Lielā detektīva pirmais numurs nonāks pie lasītājiem jau septembra otrajā pusē. Līdz 15. septembrim ir iespēja pirmos divus numurus pasūtīt ar piegādi uz mājām par iepazīšanās cenu  - 2,50 Eur.