Vai esi gatavs/a mainīties? Izlasi un uzzini!

Reti kurš cilvēks ir apmierināts ar savu veselību, darbu, attiecībām, raksturu, dzīvi. Reti kurš nevēlētos kaut ko mainīt. Lai kaut ko mainītu – jāmainās pašam. Vienkārša patiesība, vai ne? Tikpat vienkārša kā zināšana, ka vajadzētu kaut dažas minūtes dienā vingrot, mazāk ēst, vairāk lasīt... Laikam gan lielākajai daļai cilvēku ir skaidrs, ka vajadzētu, bet... nesanāk, neizdodas...

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Lai izdotos, ir nepieciešams kāds, kurš paņem aiz rokas un pasaka: “Es esmu  parasts cilvēks – tāds pats kā tu. Sevi meklējot, esmu veikusi garu ceļu, kurā bijuši dažādi posmi. Gājums, kas sākās manas dzīves krīzes vissmagākajā brīdī, pamazām deva zināšanas, atbildes uz jautājumiem, atklāsmes un pilnīgi jaunu pieredzi par to, kā saskaņā ar manu personību mainās ārējā pasaule,  ja es mainu savu iekšējo pasauli.” Šos vārdus saka Maira Gūtmane, un viņa ir tas cilvēks, kurš savu pieredzi – gan rūgto, gan aizraujošo – nu piedāvā līdzcilvēkiem apgāda “Lietusdārzs” izdotajā grāmatā “Pamodināt sevī radītāju”.


Veiksmīga darbā un ģimenē, tomēr juzdama, ka ar to nepietiek, lai dzīve būtu piepildīta un harmoniska, Maira Gūtmane kļuva par meklētāju, kas atrada gan visā pasaulē pazīstamā medicīnas zinātņu doktora Džo Dispenzas mācību, gan citu neirologu un psihologu pētījumus, kas iedrošina: mainot savu iekšējo pasauli, atbrīvojoties no ieraduma spēka, “pārprogrammējot” savu prātu, lai tas pārstāj būt atkarīgs no  ārējiem faktoriem, cilvēks iepazīst sevi un spēj veidot personību saskaņā ar savām vēlmēm, nevis vides noteiktiem apstākļiem. 

Grāmata  ir saruna ar lasītāju – atklāta, saprotoša un pamudinoša. To lasot, ir sajūta, ka autore ir tepat blakus: viņa stāsta, kā mācījusies no gadījumiem ar savu dēlu, kādu jaunu sportistu, saviem ciguna skolniekiem un citiem, kuri arī ir tepat, starp mums.

Džo Dispenzas grāmatas (latviski “Lietusdārza” izdevumā: "Atbrīvojies no ieraduma spēka", "Tu esi placebo", "Superspēju potenciāls"), kā arī citu ārzemju autoru darbus  lasa un savos izaugsmes ceļos izmanto daudzi. Maira Gūtmane tajās paustās atziņas ir padarījusi par savām, pārbaudot gan pašas dzīvē, gan darbībā: mācoties pati, viņa kļuvusi par ciguna skolotāju. Grāmata  ir saruna ar lasītāju – atklāta, saprotoša un pamudinoša. To lasot, ir sajūta, ka autore ir tepat blakus: viņa stāsta, kā mācījusies no gadījumiem ar savu dēlu, kādu jaunu sportistu, saviem ciguna skolniekiem un citiem, kuri arī ir tepat, starp mums. Šī tuvība  palīdz kaut brīdi noticēt grāmatas paustajai pārliecībai, ka ikviens cilvēks ir dzimis ģēnijs. 

Reklāma
Reklāma


Lai šo pārliecību veidotu un stiprinātu, Maira Gūtmane lasītāju mudina darboties – grāmatā ir iedaļas “Dienasgrāmata”, “Mērījumi”, “Deklarācija” u.c., kas nav tikai lasāmas; ir jāņem rokā rakstāmais un pašam jākļūst par rakstītāju. Gan šīs grāmatas līdzautoru, gan savas dzīves autoru. 
Izzini, uzzini, apzini – šie vārdi, kas lasāmi uz grāmatas vāka, iezīmē jaunu grāmatu apgāda “Lietusdārzs” grāmatu virkni. Tajā paredzēts iekļaut mūsu pašu – latviešu – dažādu autoru darbus, kas palīdz iepazīt pasauli un sevi. 

 

Ieskaties: www.lietusdarzs.lv