Izdots žurnāla "Mammām un Tētiem" pavasara numurs, vecāki un speciālisti aicināti to saņemt bez maksas

“Kā iemīlēt ķermeņa pārmaiņas pēc dzemdībām”, “Topošai māmiņai nelaba dūša”, “Pabalsti jaunajai ģimenei”, “Vingrojumi figūras uzlabošanai pēc dzemdībām” – šie un citi topošos vecākus interesējošie temati aprakstīti bezmaksas žurnāla “Mammām un Tētiem” septītajā – pavasara – numurā, ko iespējams iegūt ārstu praksēs un dzemdību namos visā Latvijā, kā arī “Mammamuntetiem.lv” birojā (adrese: Brīvības iela 40; iekšpagalmā). Saņemt žurnālu aicināta ikviena ārstu prakse, kuras klientu lokā ir topošie vecāki.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Pavasara numura viesredaktore ir ginekoloģe, BKUS Medicīnas ģenētikas un prenatālās diagnostikas klīnikas vadītāja Ieva Mālniece, tāpat iesaistījušies tādi Latvijā atzīti speciālisti kā ārstu prakses “Quartus” un medicīnas sabiedrības “ARS” ārste ginekoloģe Daiga Baranovska, starptautiski sertificētā zīdīšanas konsultante un Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas vadītāja Sandra Lase, "Veselības centra 4" klīnikas "4. dimensija" dermatoloģe, triholoģe, Kopenhāgenas klīnikas "Klinik Rude" vadošā dermatoloģe Jekaterina Pudova, psiholoģe un ģimenes psihoterapeite Ģimenes psiholoģijas centrā "Līna" Vita Kalniņa, uzturzinātniece Ksenija Andrijanova u.c. 

 

Žurnāla iepriekšējos numurus internetā var lasīt – “Mammamuntetiem.lv/zurnals”.

 

Lai šis izglītojošais žurnāls būtu pieejams pēc iespējas lielākam skaitam topošo un jauno vecāku, aicinām ārstu prakses, dūlas, topošos vecākus un citus interesentus pieteikties žurnāla “Mammām un Tētiem” pavasara numura saņemšanai, rakstot uz e-pastu: signe@mammam.lv. 

Reklāma
Reklāma

 

Topošie un jaunie vecāki žurnālu “Mammām un Tētiem” bez maksas var saņemt Rīgas Dzemdību namā, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, arī Preiļu, Madonas, Liepājas dzemdību nodaļās, kā arī “Mammamuntetiem.lv” birojā Rīgā vai apmeklējot pirmsdzemdību kursus “Gudro Sievu skolā” (adrese: Rīga, Brīvības iela 40; iekšpagalmā). Šobrīd notiek izdevuma nogāde uz pārējiem reģioniem.

 

Par žurnālu “Mammām un Tētiem”
Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” žurnālu “Mammām un Tētiem”, kura tiešā mērķauditorija ir topošie un jaunie vecāki, sāka izdot 2014. gada rudenī. Žurnāls iznāk četras reizes gadā, un nākamais – vasaras – numurs gaidāms jūnijā. Izdevumu vecāki bez maksas var saņemt ārstu praksēs un dzemdību iestādēs visā Latvijā, kā arī to var lejupielādēt internetā un lasīt viedtālruņos adresē “www.mammamuntetiem.lv/zurnals”. Projekta mērķis ir uzlabot mātes un bērna veselības rādītājus Latvijā, tai skaitā zīdīšanas rādītājus, veikt mātes pēcdzemdību depresijas profilaksi, kā arī veicināt bērnu traumu samazināšanos. Kontaktinformācija, lai atbalstītu projektu vai izvietotu reklāmas informāciju žurnālā, – e-pasts: fonds@mammamuntetiem.lv; tālr.: 26466250.