LU piedāvā padomus pirms fizikas eksāmena

Stiprinot vidusskolēnu pārliecību par savām spējām, tuvojoties izvēles eksāmenam fizikā, Latvijas Universitāte (LU) piedāvā LU ekspertes Ludmilas Belogrudovas lekcijas ierakstu no pasākuma vidusskolēniem "Padomi eksāmeniem". Tajā sniegti noderīgi padomi par veiksmīgu sagatavošanos eksaktā priekšmeta pārbaudes darbam.
Būs pieejamas arī pirms citu gaidāmo eksāmenu - angļu valodā, matemātikā, bioloģijā un vēsturē - norises.

FOTO: Shutterstock.com

Būs pieejamas arī pirms citu gaidāmo eksāmenu - angļu valodā, matemātikā, bioloģijā un vēsturē - norises.

Lekcijas vadītāja Ludmila Belogrudova, LU Fizikas izglītības pētniecības katedras zinātniskā asistente, video ierakstā skaidro, kādi ir fizikas eksāmena mērķi un ko tajā pārbauda. Turpinājumā viņa detalizēti un ar praktisku piemēru palīdzību iepazīstina vidusskolēnus ar gaidāmā eksāmena saturu, biežāk pieļautajām kļūdām un atgādina būtiskākos fizikas jēdzienus un pielietotās formulas.

Līdzīgas lekcijas no pasākuma norises LU sociālo tīklu kontos un portālā www.lu.lv būs pieejamas arī pirms citu gaidāmo eksāmenu - angļu valodā, matemātikā, bioloģijā un vēsturē - norises.

 

Reklāma
Reklāma

LU vidusskolēniem vēl panākumus nozīmīgo pārbaudes darbu kārtošanā un gaidīs vidusskolu absolventus uzņemšanā studijās. Tā šogad norisināsies no 16. līdz 22.jūlijam. Vairāk par LU studiju programmām un uzņemšanu lasāms LU portālā.

Saistītie raksti