Palīdzi mazajam Kristapam iegādāties ratiņkrēslu! Tas ir galvenais zēna pārvietošanās līdzeklis ikdienā

Kristaps ir bērns invalīds jau no dzimšanas. Šobrīd Kristapam ir 12 gadi un viņš ir ģimenē otrais bērns. Jau kopš dzimšanas Kristapam ir noteikta diagnoze BCT spastiska tetraperēze, simtomātiska epilepsija.
Kristaps šobrīd regulāri apmeklē visas paredzētās nodarbības, pateicoties līdzcilvēkiem. Jūlijā Kristaps dosies uz intensīvo rehabilitācijas kursu Slovākijā.

FOTO: Publicitātes foto

Kristaps šobrīd regulāri apmeklē visas paredzētās nodarbības, pateicoties līdzcilvēkiem. Jūlijā Kristaps dosies uz intensīvo rehabilitācijas kursu Slovākijā.

Kristapa mamma stāsta: ‘’Ar ratiņkrēslu dēls pārvietojas ikdienā, gan lai nokļūtu uz nodarbībām, gan izietu pastaigā. Šobrīd viņš no iepriekšējā ratiņkrēsla ir izaudzis un rati, diemžēl, diendienā lietojot, ir nokalpojuši. 

Ar valsts atbalstu uz nākamajiem varam pretendēt tikai 2025. gadā, taču tik ilgi gaidīt nevaram, jo tas ir galvenais pārvietošanās līdzeklis.''

 

Lai Kristapa veselības stāvoklis būtu stabils un neveidotos deformācijas, viņš regulāri valkā ortozes, apmeklē nodarbības Talsu veselības centrā, kā arī kursa veidā dodas uz audiologopēda nodarbībām, masāžām, magnētterapiju un pie osteopāta. 

 

Tā kā ar to ir par maz, tad vienreiz gadā Kristaps dodas arī uz intensīvo rehabilitācijas kursu Slovākijā "Hendi" centrā. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, Kristaps var iziet visus nepieciešamos rehabilitācijas kursus un nodarbības, kā arī līdz šim ir sagādāti visi nepieciešamie palīglīdzekļi.


Lai Kristaps tiktu pie ratiņkrēsla ‘’Racer'', nepieciešami līdzekļi 1950 eiro apmērā.

‘’Šobrīd trūkst 1512 eiro, summa ir liela un paši samaksāt nevaram. Esam no sirds pateicīgi visiem, kas Kristapu atbalsta'' nosaka puiša mamma.

Reklāma
Reklāma

 

Informācija ziedošanai:

 

Inga Lazdāne 

  • SEB LV16UNLA0050009241171, 
  • Swedbank LV98HABA0551023851620, 
  • CITADELE LV06PARX0006057090001, 
  • PAYPAL evucis325@inbox.lv

 

Maksājuma mērķis: ‘’Ratiņkrēslam Kristapam Lazdānam''. 
 

Saistītie raksti