Latvijas skolēni savāc vairāk nekā 10 500 kilogramu ziedojumu Ukrainas armijai

Pēc Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēnu iniciatīvas mēneša laikā vairāk nekā 100 Latvijas skolu kopīgiem spēkiem akcijā "Skolas par uzvaru" savākušas 10 549 kilogramu ziedojumu Ukrainas karavīriem nepieciešamo lietu. Akcija norit sadarbībā ar biedrību "Tavi draugi", kas skolēnu ziedojumus sašķiro un nogādā karavīriem frontē.
Ziedojumu pieņemšana turpinās, tāpēc akcijā kopumā savāktais ziedojumu apjoms vēl pieaugs.

FOTO: Publicitātes foto

Ziedojumu pieņemšana turpinās, tāpēc akcijā kopumā savāktais ziedojumu apjoms vēl pieaugs.

Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēnu un biedrības "Tavi draugi" aicinājumam vākt ziedojumus atsaucās vairāk nekā 100 skolu visā Latvijā. Laikā no šī gada 17. janvāra līdz 15. februārim skolēni vāca ziedojumus Ukrainas armijas vienībām Azov, Legion-V un Karpatskij Sič, kur plecu pie pleca ar Ukrainas karavīriem atrodas medmāsa no Latvijas Sarmīte Cīrule. 

 

 

Skolēni ziedojuši gan pārtikas produktus, gan higiēnas preces, roku un kāju sildītājus un citas karavīriem ļoti nepieciešamās lietas.

 

Emīlija Kļaviņa, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 11. klases skolniece, akcijas iniciatore: "Jau rit otrais gads kopš krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā. Esam pārliecināti, ka tagad ir laiks, kad mums, Latvijas skolām, jāsadodas rokās un kopā jātiecas uz uzvaru. Esam priecīgi par tik lielu skolēnu aktivitāti, palīdzot Ukrainas aizstāvjiem, kuri pirms kara bija kāda Ukrainas skolēna skolotāji, ārsti, tēvi, brāļi un vectēvi."

Reklāma
Reklāma

 

 

Daļa skolēnu savākto ziedojumu ar biedrības "Tavi draugi" un citu organizāciju palīdzību jau nonākusi pie Ukrainas karavīriem frontē. Ziedojumu pieņemšana turpinās, tāpēc akcijā kopumā savāktais ziedojumu apjoms vēl pieaugs.

Saistītie raksti