Laikā neizpildītu remontdarbu dēļ Saulkrastos izveidojusies ārkārtas situācija vairākās izglītības iestādēs

Laikā neizpildītu remontdarbu dēļ Saulkrastu novadā izveidojusies ārkārtas situācija izglītības iestāžu sagatavošanā jaunajam mācību gadam, atklāj pašvaldības komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Baiba Stjade.
Lai nodrošinātu mācību procesa sākšanu 1. septembrī, Saulkrastu novada dome  ārkārtas sēdē pieņēmusi vairākus lēmumus.

FOTO: Shutterstock.com

Lai nodrošinātu mācību procesa sākšanu 1. septembrī, Saulkrastu novada dome ārkārtas sēdē pieņēmusi vairākus lēmumus.

Pašvaldība ar SIA "Kvadrs" šā gada 29. jūnijā noslēdza līgumu par remontdarbu veikšanu Saulkrastu novada pašvaldības ēkās. Līgums paredzēja garderobes remontu Saulkrastu novada vidusskolā Raiņa ielā, kā arī kabinetu remontu Saulkrastu novada vidusskolā Smilšu ielā, tualešu izbūvi Saulkrastu veselības un sociālās aprūpes centrā Ainažu ielā un gaiteņu, pagraba un kabinetu remontu Saulkrastu novada vidusskolas ēkā Atpūtas ielā, Zvejniekciemā. Lojā, Sējas pagastā bērnudārzā “Bitīte” bija plānots tualešu un garderobes remonts.

 

Stjade norāda, ka visiem šiem darbiem 

 

izpildes termiņš bija 15. augusts, taču nevienā objektā remontdarbi nav pabeigti un, ievērojot darbu gaitu, tie netiks pabeigti līdz mācību sākumam.

 

Reklāma
Reklāma

"Ņemot vērā, ka pašvaldībai nav iespēju nodrošināt alternatīvas telpas izglītības iestādēm un mācību gada sākumā ir nepieciešamas pašlaik remontējamās telpas", 24. augustā pašvaldība paziņojusi SIA "Kvadrs" par līguma laušanu. Pēc pašvaldības pārstāvju paustā, minētā situācija ir uzskatāma par ārkārtas apstākļiem, kas radušies no pašvaldības neatkarīgu iemeslu dēļ.

 

Lai nodrošinātu mācību procesa sākšanu 1. septembrī, Saulkrastu novada vidusskolā un pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" nolemts steidzamības kārtā organizēt remontdarbu pabeigšanu. Saulkrastu novada domes ārkārtas sēdē 25. augustā nolēma steidzamības kārtā organizēt remontdarbu pabeigšanu gaitenī un mācību kabinetos Saulkrastu novada vidusskolā Atpūtas ielā un bērnudārzā Lojā. Savukārt pārējiem nepabeigtajiem remontdarbiem, tajā skaitā arī balkona hidroizolācijas izveidošanu Zvejniekciema kultūras namā, Atpūtas ielā, kur darbi vēl nav sākti, nolemts organizēt atkārtotu iepirkumu procedūru.

Saistītie raksti