Mazā Justīne joprojām pazudusi; policijai vairākas versijas, tostarp – kriminālas

Ne uz mirkli neapstājas septiņgadīgās Justīnes Reinikovas meklēšanas darbi Rogovkā. Likumsargi joprojām pārbauda gan kriminālās versijas par mazās meitenes pazušanas iemesliem, gan turpina plašas blakus esošās teritorijas pārmeklēšanu, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".
Mazās Justīnes meklēšana joprojām turpinās. 
(Foto: TV3 raidījums Degpunktā)

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Mazās Justīnes meklēšana joprojām turpinās. (Foto: TV3 raidījums "Degpunktā")

Meitene pazuda 5. maijā, un visapkārt ciemam visu grants ceļu posmu malās ir izvietotas Valsts policijas un Zemessardzes automašīnas. Kamēr viena meklēšanas grupa iet iekšā pārbaudāmajā sektorā, tikmēr citi jau dodas tālāk un pārmeklētās teritorijas atzīmē ar baltām lentēm un papīru, kas apsietas ap kokiem.

 

Valsts policijas Ziemeļlatgales iecirkņa priekšnieka vietnieks Guntars Kračus raidījumam “Degpunktā” norādīja: “Strādāsim līdz brīdim, kad tiks izdarīts viss nepieciešamais.”

 

 

Arī vietējie iedzīvotāji nespēj nosēdēt mājās un palikt vienaldzīgi. Rogovkas iedzīvotājs Andris stāsta, ka pārmeklē savu teritoriju ap skolu. 

 

Šobrīd neskaidrību un nesakritību par meitenes pazušanu ir daudz. 

 

Versija, ka meitene pati devusies prom kājām, ir arvien vairāk apšaubāma, jo jau aptuveni divas stundas pēc pazušanas tika uzsākti meklēšanas darbi.

 

Reklāma
Reklāma

Piesaistītais Valsts robežsardzes helikopters meklēšanai pieslēdzās jau pēc septiņām stundām, nomainot gaisā pacelto dronu. Tika pārlidotas visas blakus esošās zemes deviņu kilometru rādiusā, izmantojot dienas un nakts infrasarkanās termokameras. Lidots bija tik zemu, ka no meža izdzenāti arī meža zvēri. Izmantots vairāku acu princips, – kad apkārtni no augšas vēro ne tikai pirmais un otrais pilots, bet arī līdzi paņemtie pasažieri. Tomēr bez rezultātiem. Arī iepriekšējo dienu meklējumi nav viesuši skaidrību.

 

Valsts policijas Ziemeļlatgales iecirkņa priekšnieka vietnieks Guntars Kračus norāda, ka pazušanas versijas ir vairākas, tostarp arī – kriminālas.

 

 

Šobrīd katra informācija par meitenes pazušanu ir no svara. Likumsargi aicina aplūkot meitenes fotogrāfiju, pārcilāt zināmos faktus un atsaukties ikvienu, kurš zina Justīnes iespējamo atrašanās vietu. 

Policistus var sazvanīt pa tālruņa numuru 67006734 vai 110.

 

Avots: TV3 raidījums “Degpunktā”.

Saistītie raksti