Sadarbībā ar Vairu Vīķi-Freibergu radīta rotu kolekcija, lai atbalstītu Latvijas jauniešus. Ieskaties!

Vairas Vīķes-Freibergas jubilejas priekšvakarā juvelierizstrādājumu uzņēmums “Grenardi” nācis klajā ar rotaslietu kapsulas kolekciju “Zelta saule aust”. Tā papildina pirms četriem gadiem kopīgi radīto zīmolu “Rotājies, Latvija!”. Kolekcijas galvenais objekts ir nemainīgs – saule, dzīvības un mūžīgās kustības simbols, visaugstākā spēka zīme. Rotas izgatavotas no zelta un ir pieejamas piecās dažādās variācijās. 50 EUR no katras iegādātās rotas tiks ziedoti Vairas Vīķes-Freibergas vārdā nosauktajai un Vītolu fonda administrētajai stipendiju programmai spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studijām Latvijas augstskolās.
Vaira Vīķe Freiberga un Alīna Spriņģe, “Grenardi” vadītāja un kolekcijas dizainere.

FOTO: Publicitātes foto

Vaira Vīķe Freiberga un Alīna Spriņģe, “Grenardi” vadītāja un kolekcijas dizainere.

“Esam pagodināti, ka mums ir iespēja turpināt attīstīt kolekciju kopā ar Vīķes-Freibergas kundzi, kura man personīgi, tāpat kā neskaitāmiem cilvēkiem, ir īstas inteliģences un arī elegances piemērs. Šīs kolekcijas ietvaros esam izvēlējušies attīstīt lakonisko “Rīta saules” motīvu un izdaiļot to ar balto perlamutru, oniksu, topāzu, kā arī tā dēvēto saules akmeni  dzintaru. Pieejama arī ekskluzīvu rotu sērija ar briljantiem. Kolekcijas nosaukums “Zelta saule aust” atspoguļo nākotnes spēku un ticību labajam. Šajos laikos tas mums nepieciešams vairāk nekā jebkad,” stāsta Alīna Spriņģe, “Grenardi” vadītāja un kolekcijas dizainere.

 

 

"Lēcošā saule mums atgādina par mūžīgo atdzimšanu. Tā nav tikai reinkarnācija, bet arī katra jauna diena. 

Ziemas saulgriežu priekšvakarā atceramies, ka gaisma vienmēr atgriežas pie mums," min kolekcijas līdzautore Vaira Vīķe-Freiberga. 

 

50 EUR no katras iegādātās rotas tiks ziedoti Vairas Vīķes-Freibergas vārdā nosauktajai un Vītolu fonda administrētajai stipendiju programmai spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studijām Latvijas augstskolās.

 

Reklāma
Reklāma

Kolekcijas rotas. Publicitātes foto.

 

Pirmoreiz “Grenardi” sadarbībā ar Vairu Vīķi-Freibergu radīja latvisku rotu zīmolu “Rotājies, Latvija!” no sudraba par godu Latvijas 101. dzimšanas dienai 2018. gada 18. novembrī. Šogad zīmolam aprit četri gadi, un tas turpina nest latviskās vērtības un stāstu pasaulē. 

 

Kapsulas kolekciju “Zelta saule aust” veido divu veidu auskari, gredzens, divu izmēru kaklarotas un piespraude. 

 

Kolekciju iespējams apskatīt šeit: https://grenardi.lv/lv/promo/zelta-saule-aust

Saistītie raksti