Čeku loterija drīzumā beigsies

Valdība atbalstījusi Finanšu ministrijas (FM) priekšlikumu noslēgt čeku loteriju ar 2022. gada balvu izlozi 2023. gada februārī un naudas balvu izmaksām aprīlī.
Čekus varēs iesniegt līdz 2023. gada 5. janvārim.

FOTO: Shutterstock.com

Čekus varēs iesniegt līdz 2023. gada 5. janvārim.

Čekus varēs iesniegt līdz 2023. gada 5. janvārim, un janvārī arī notiks pēdējā mēneša izloze par decembri, savukārt informācija par izlozē laimējušajiem čekiem tiks publicēta čeku loterijas tīmekļvietnē janvāra otrās nedēļas svētdienā.

 

Februārī tiks organizēta gada izloze un informācija par gada izlozē laimējušajiem čekiem tiks publicēta 2023. gada februāra trešās nedēļas svētdienā. 

 

Spēlētājs, kura reģistrētais čeks tiks atzīts par laimējušo čeku, 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas varēs pieteikties naudas balvas vai papildu balvas saņemšanai. Čeku loterijas organizēšanas izmaksas šajā gadījumā 2023. gadā veidotu 119 168 eiro. 

 

Reklāma
Reklāma

Jāpiebilst, ka čeku loterijas efektivitāte pilnībā ir atkarīga no iedzīvotāju aktīvas dalības tajā, taču gan čeku loterijas dalībnieku, gan iesniegto maksājumu dokumentu skaits ir pakāpeniski un konsekventi samazinājies visā čeku loterijas norises laikā. 

 

Zināšanai

  • Lai piedalītos loterijā, tīmekļvietnē cekuloterija.lv ir jāreģistrē čeks par iegādātajām precēm vai saņemtajiem pakalpojumiem, kuru kopējā vērtībai ir vismaz pieci euro.
  • Čeku loterijas kopējais naudas balvu fonds – 30 000 eiro mēneša izlozē un 70 000 eiro gada izlozē.
  • Čeku loterijas dalībnieki ik mēnesi var pretendēt uz 35 naudas balvām 100 eiro vērtībā, trīs laimestiem 5 000 eiro vērtībā un vienu laimestu 10 000 eiro apmērā, bet ik mēnesi trīs naudas balvas 500 eiro vērtībā tiek izlozētas tikai starp nozares čekiem.
  • Katru mēnesi tiek izlozētas ne tikai naudas balvas, bet arī dažādas vērtīgas Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās balvas.
  • Mēneša izlozes čeku loterijas rezultāti tiek paziņoti katra mēneša otrajā svētdienā, raidījumā “Super bingo”.
  • Gada izlozē var laimēt vienu naudas balvu 20 000 euro vērtībā, četras naudas balvas 10 000 euro vērtībā un piecas naudas balvas 2000 euro vērtībā. Informāciju par gada izloze laimējušiem čekiem publisko – nākamā gada februāra trešās nedēļas svētdienā.

 

Saistītie raksti