Vakar Liepājā ģimenes konflikta rezultātā mirusi sieviete un viņas vīrs; sievietes bērni ir drošībā

Vakar, 12.jūlijā pulksten 20.49 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Mirdzas Ķempes ielā kādā daudzdzīvokļu namā, kāpņutelpā vīrietis dauzās gar dzīvokļa durvīm un, iespējams, notiek konflikts, "Mammamuntetiem.lv" informē Valsts policija.
Attēlam ir ilustratīva nozīme.

FOTO: Shutterstock.com

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Uz notikuma vietu tika nosūtīta Valsts policijas ekipāža, kad pēc 5 minūtēm, proti 20.54 Valsts policijā tika saņemts zvans par to, ka tajā pašā adresē dzirdami šāvieni. 


Kamēr pirmā ekipāža bija ceļā, nekavējoties tika piesaistīts Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljons, kuri bāzējas tepat, Liepājā. Likumsargi ieradās notikuma vietā un pagalmā atrada sievieti, kura gulējā zālājā. Notikuma vietā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests sniedza sievietei neatliekamo medicīnisko palīdzību un nogādāja sievieti ārstniecības iestādē. 

 


Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona amatpersonas veica dzīvokļa durvju uzlaušanu un atrada tajā vīrieti, kuram bija miesas bojājumi –

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests konstatēja vīrieša nāvi. Vakar Valsts policijā tika saņemta informācija no medicīnas iestādes, ka sieviete slimnīcā mirusi. 

Valsts policijā šobrīd par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – noziegumi pret personas veselību. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek sniegta.

Reklāma
Reklāma

 

Latvijas Radio 1 ziņo, ka sieviete, mēģinot glābties, izlekusi pa logu, bet vīrietis no augšas uz viņu vairākkārt šāvis. Tāpat tiek ziņots, ka vīrietis ir Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīrs, taču incidents norisinājies no dienesta brīvajā laikā un dienesta ierocis nav pielietots. 

 

Bojāgājušās sievietes divi bērni nelaimes brīdī nav bijuši dzīvoklī un abi ir drošībā un aprūpēti pie radiniekiem. 

 

Saistītie raksti