Palīdzi bērniem redzēt, ziedo briļļu ietvarus!

"OptiO" aicina ziedot nevajadzīgos bērnu un pusaudžu briļļu ietvarus "Mobilā veselības aprūpes centra" (MVAC) acu veselības programmai. Ziedotie ietvari tiks nodoti bērniem, kuriem brilles ir ļoti nepieciešamas, taču trūkst līdzekļu to iegādei.
Briļļu ietvarus iespējams ziedot ikvienā OptiO veikalā visā Latvijā.

FOTO: Shutterstock.com

Briļļu ietvarus iespējams ziedot ikvienā "OptiO" veikalā visā Latvijā.

Lai arī briļļu ietvari ir tikai puse no brillēm, daudzām ģimenēm visā Latvijā tas ir nozīmīgs atbalsts, kas palīdz nodrošināt skaidru redzi bērniem, kuriem ikdienā nepieciešams lietot redzes korekcijas līdzekļus. 

Acu veselības programmas ietvaros, MVAC ārsti rūpīgi piemeklē bērnam atbilstošākos briļļu ietvarus un dod tos lietošanā, savukārt piemērotas lēcas ģimene sagādā pati, pamatojoties uz ārsta izrakstīto recepti. Tāpēc MVAC sadarbībā ar “OptiO” aicina ziedot bērnu un jauniešu briļļu ietvarus jebkurā “OptiO” veikalā, lai sniegtu atbalstu briļļu iegādē tiem, kam tas ir patiešām nepieciešams. 
“OptiO” galvenā optometriste Aiga Ozoliņa stāsta: “Lai bērni ikdienā justos komfortabli un veiksmīgi integrētos sabiedrībā, būtiska loma ir redzes kvalitātei. 

Cilvēki ar acīm uztver gandrīz 80% no apkārt esošās informācijas, tāpēc ir svarīgi sekot līdzi redzas labsajūtai un lietot redzes korekcijas līdzekļus, ja tas nepieciešams. 

Bieži vien, ja problēmas netiek novērstas, bērniem nākas saskarties ar diskomfortu – apgrūtinātu spēju koncentrēties, nogurumu, galvassāpēm. Tāpēc esam gandarīti, ka varam būt daļa no šīs atbalsta programmas un palīdzēt nodrošināt labu redzi tiem bērniem un jauniešiem, kam tas ir nepieciešams. Aicinu ikvienu, kam ir iespēja, nākt un ziedot ietvarus, lai sniegtu iespēju bērniem redzēt labi ik dienu.”  

Reklāma
Reklāma

Ik gadu MVAC veic aptuveni 1650 redzes pārbaudes, katram trešajam bērnam tiek konstatētas redzes problēmas un ir nepieciešamas brilles. Lai sniegtu iespēju saņemt kvalitatīvu redzes aprūpi bērniem, kam tā ir nepieciešama, briļļu ietvarus ziedot ir pavisam vienkārši:

  • dodies uz kādu no “OptiO” veikaliem visā Latvijā;
  • nodod sev nevajadzīgo brilļu ietvaru veikala darbiniekiem.

 

Akcija norisinās no 2022. gada 7. jūnija līdz 2023. gada 31. maijam. 

Saistītie raksti