Aicina pieteikties bezmaksas nodarbībām bērniem pareizas stājas veicināšanai

Uzsākot skolas gaitas, bērniem turpinās skeleta pārkaulošanās, bet bērna mugurkauls ir ļoti lokans un viegli deformējas. Bērni vecumā 8-12 gadiem tiek aicināti uz bezmaksas vispārattīstošas vingrošanas nodarbības bērniem pareizas stājas attīstības veicināšanai.

Projekta mērķis ir veicināt fizisko aktivitāti bērnu un jauniešu ikdienā, veselības saglabāšanos un slimību mazināšanos ilgtermiņā

FOTO: Shutterstock.com

Projekta mērķis ir veicināt fizisko aktivitāti bērnu un jauniešu ikdienā, veselības saglabāšanos un slimību mazināšanos ilgtermiņā

Nodarbību laikā tiek pielietots dažāda veida inventārs, lai atraktīvos veidos veiktu dziļās muskulatūras treniņu, kas tiešā veidā ir saistīts ar stājas simetriju, kā arī attīstītu spēka, līdzsvara, koordinācijas un komunikācijas prasmes. Vingrošanas grupu nodarbības pareizas stājas veicināšanai bērniem notiks sertificēta fizioterapeita vadībā un tās veidotas tā, lai trenējošais efekts sniegtu pozitīvu ietekmi uz veselību.

 

    • Nodarbības bērniem vecumā no 8-12 gadiem;

    • Tiek organizētas grupiņās, ko apmeklē 8 - 10 bērni;

    • Projekta nosacījumi paredz katram bērnam bezmaksas 7 nodarbības;

    • Vienas nodarbības ilgums ir 60 minūtes;

    • Nodarbību laiki katru mēnesi var atšķirties;

    • Pieraksts un dalības atteikšana nodarbībām ir obligāta prasība!

 

Kur? 

Rīgas centrā:  Rīgas 21. vidusskola, Tomsona iela 35 (nodarbības sākot ar oktobri)

Rīgas Angļu ģimnāzija (nodarbības sākot ar oktobri)

Reklāma
Reklāma

Body Sport, Stabu iela 30/1

 

    • 22., 24., un 29. Septembrī plkst.13:30 -14:30 un 14:30-15:30

    • 25. Septembrī plkst 13:00-14:00 un 14:00-15:00

 

Projekta mērķis ir veicināt fizisko aktivitāti bērnu un jauniešu ikdienā, veselības saglabāšanos un slimību mazināšanos ilgtermiņā, kā arī veidot pareizu stāju, pievērst uzmanību pareizas gaitas veidošanai un veicināt kustību izpratni bērniem. 

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās nodarbībām  rakstot uz e-pastu veselibasnodarbibas@gmail.com vai zvanot uz numuru +371 26627625

 

Vietu skaits grupās ir ierobežots – vienlaicīgi drīkst vingrot līdz 10 bērniem, ievērojot distanci 2 m. Nodarbību laikā tiks nodrošināti drošības pasākumi saskaņā ar valdības prasībām.

 

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.

 

Vispārattīstošas vingrošanas nodarbības bērniem pareizas stājas attīstības veicināšanai tiek rīkotas sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, kas tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros.