Dodoties Lieldienu brīvdienās, pēcpusdienā Pierīgā gaidāmi īpaši lieli sastrēgumi

Dodoties Lieldienu brīvdienās, šodien autobraucējiem Pierīgā jārēķinās ar īpaši intensīvu satiksmi, vietām tā var būt palēnināta, informē "Latvijas Valsts ceļi".

Iesaka izbraukt savlaicīgi vai mazliet vēlāk kā pārējie

FOTO: Shutterstock.com

Iesaka izbraukt savlaicīgi vai mazliet vēlāk kā pārējie

Dodoties virzienā no Rīgas uz Siguldu un tālāk pa Vidzemes šoseju ir jāņem vērā, ka satiksme posmā no Garkalnes līdz Sēnītei notiek pa vienu joslu un braukšanas ātrums tur ir samazināts. Tāpēc uzņēmums autovadītājus savlaicīgi plānot braucienus un izvēlēties tiem laiku ārpus sastrēgumstundām. Tāpat plānojot brīvdienu braucienus, jārēķinās, ka vietām ir sākušies ceļu remontdarbi un ir ieviesti satiksmes ierobežojumi.

Uz Vidzemes šosejas posmā no Garkalnes līdz Sēnītei ir ieviests ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā un satiksme notiek pa vienu braukšanas joslu katrā virzienā. Ir slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā un satiksme ir novirzīta uz rotācijas apli. Posmā uz Valmieras šosejas līdz Gaujas tiltam satiksme var tikt organizēta ar luksoforu pa vienu joslu.

Vēl uz Vidzemes šosejas Vaivē turpinās Kaķupītes caurtekas krasta nostiprinājumu izbūve, satiksme tur tiek regulēta ar luksoforu.

Tāpat Ķegumā sākušies Ķeguma HES tilta atjaunošanas būvdarbi uz autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums. Satiksme tiek organizēta ar luksoforiem, braukšanas ātrums ierobežots līdz 30 kilometriem stundā un ieviests platuma ierobežojums 2,75 metri. Tilta šķērsošanai nepieciešamas aptuveni 10 minūtes.

Uz Daugavpils apvedceļa (Kalkūni-Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei notiek segas pārbūves darbi. Būvdarbu zonā ir četri luksoforu posmi un tās izbraukšana prasa pusstundu. Tāpat uz apvedceļa tiek atjaunots arī tilts pār Daugavu. Satiksme pār tiltu tiek regulēta ar luksoforiem un ir ieviests ātruma ierobežojums 30 kilometri stundā.

Reklāma
Reklāma

Uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas robeža posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme četros posmos tiek regulēta ar luksoforiem un to izbraukšanai nepieciešama vairāk nekā pusstunda.

Savukārt uz autoceļa Kuldīga-Alsunga-Jūrkalne posmā no Ēdoles līdz Jūrkalnei sākušies būvdarbi, kuri turpināsies visu vasaru. Autobraucējiem jāņem vērā ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. Uz autoceļa Annenieki-Jaunpils sākas šī ceļa grants seguma posma pārbūve un ir trīs ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā un remontposma izbraukšana prasa 20 minūtes.

Ventspils novada Zlēku pagastā atjauno tiltu pār Ventu uz autoceļa Zlēkas-Ugāle, uz tilta ir ātruma ierobežojums 30 kilometri stundā un satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.