Mirusi 2 meitu māmiņa Vija Amosova, kurai palīdzēt centās visa Latvija

Cīņu ar vēzi ir zaudējusi divu meitu māmiņa Vija Amosova, ziņo viņas vīrs Arturs. Vijas ārstēšanai naudu vāca un palīdzēt centās visa Latvija, diemžēl slimība izrādījās stiprāka...

Vija ar vīru Arturu un mazo meitiņu. (Foto: Facebook)

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Vija ar vīru Arturu un mazo meitiņu. (Foto: Facebook)

"Mīļie draugi, ar vārdos neizsakāmām skumjām sirdī, vēlos paziņot, ka manas mīļotās sieviņas un vislabākās mūsu meitiņu māmiņas Vijas vairs nav starp mums," raksta Arturs Amosovs.

"Diemžēl vairāki apstākļi sakrita ļoti neveiksmīgi , un mums neizdevās atgriezties Izraēlā, lai turpinātu ārstēties. Atrodoties Latvijā Vijas stāvoklis pasliktinājās un lidot kļuva bīstami, bet Latvijā stāvokļa uzlabošanai nepieciešamās procedūras neveic. Mēs izmēģinājām visu, bet bez Izraēlā nodrošinātās ārstēšanās slimība progresēja ļoti strauji.

Vēlos pateikt milzīgu paldies jums visiem! Pateicoties jūsu sniegtajai palīdzībai, Vija varonīgi cīnījas ar slimību un tieši jūs uzdāvinājāt mums šos deviņus mēnešus kopā. Vijucis varēja iepazīt savu jaundzimušo meitiņu Loti un ar prieku redzēt, kā viņa sāk rāpot! Viņa varēja nosvinēt Laumiņas divu gadu jubileju un dzirdēt viņas pirmos teikumus!

Pēdējo reizi izjust jaukās Ziemassvētku sajūtas ģimenes lokā un izdarīt vēl ļoti daudz jebkuram cilvēkam mīļu, svarīgu lietiņu.. Sirsnīgs paldies jums par šo svētību un dāvāto cerību!

Reklāma
Reklāma

Visi, kas vēlētos atvadīties no Vijas, būs laipni gaidīti izvadīšanas dievkalpojumā šo sestdien, 3. martā plkst. 14:00 Piņķu Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā baznīcā (Skolas iela 15, Piņķi, Babītes novads). Tālāk dosimies uz Piņķu kapiem."

 

Ģimenes portāls Mammamuntetiem.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību Vijas Amosovas tuviniekiem un draugiem.