Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro

Kad patiešām vajag, un vajag ātri, Latvijas iedzīvotāji spēj lieliski mobilizēties - ar vēzi slimā mūziķa Valtera Frīdenberga ārstēšanai lūgtā summa - 17 500 eiro - tika savākti nepilnu divu stundu laikā pēc tam, kad lūgums izskanēja gan Ziedot.lv mājaslapā, gan dažādos Latvijas portālos.

Valters 26. oktobrī, atzīmējot savu 30. jubileju. (Foto: Izklaides producentu grupa 7)

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Valters 26. oktobrī, atzīmējot savu 30. jubileju. (Foto: Izklaides producentu grupa 7)

 

Šorīt ap pl.7 savāktā summa Valtera ārstēšanai ir jau gandrīz 85 000 eiro. Savu labo sirdi parādījuši gandrīz seši tūkstoši cilvēku, no kuriem puse vēlējusies palikt anonīma.

Video ierakstā Valters teic: "Es ticu, ka jau pēc neilga brīža varēšu teikt lielu paldies par to, ka atkal esmu vesels! Paldies. Liels jums paldies!"


Kasjauns.lv jau vēstīja, ka otdrien tika sākta ziedojumu vākšana māksliniekam Valteram Frīdenbergam - "Tumsas" un "Putnu balles" solistam, kurš 30 gadu vecumā jau gadu cīnās ar vēzi. Kad šķita, ka slimība uzveikta, tā tomēr atgriezās ar jaunu spēku, un Latvijas ārsti atzina savu bezspēcību slimības priekšā. Taču Valteram piekrita palīdzēt ārsti Vācijā, bet viņš viens pats tam līdzekļus nespēja rast. Tagad mūziķim šāda iespēja būs, pateicoties sabiedrības labākās daļas atbalstam. Turies, Valter!

Reklāma
Reklāma

 

Informācija no ziņu portāla www.jauns.lv