Valentīndienas ideju konkurss. Izsludinām uzvarētājus, kuri balvās saņems dāvanu kartes 50 EUR vērtībā no modes un izklaides centra Rīga Plaza!

Svinēt mīlestību nekad nav par daudz... To pierāda lielais dalībnieku skaits ideju konkursā, ko par godu Valentīndienai rīkoja mammamuntetiem.lv sadarbībā ar modes un izklaides centru Rīga Plaza. Nu zināmi 3 uzvarētāji, kuri saņems dāvanu kartes 50 EUR vērtībā no modes un izklaides centra Rīga Plaza!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Lai apliecinātu savam mīļajam cilvēkam, ka mīli, nav nepieciešamas lielas un dārgas dāvanas... Foto: Flickr.com

 

Visas konkursam iesūtītās idejas skaties Svētki -> Valentīndiena

 

UZVARĒTĀJI

Balvā dāvanu kartes 50 EUR vērtībā no modes un izklaides centra Rīga Plaza saņem:

Daina, kura iesūtījusi stāstu Valentīndienā viņš man uzdāvināja ceriņziedu pirti. Ceriņi šo brīdi bija gaidījuši saldētavā!

 

Līga Marija Pujāte, kura iesūtījusi 101 iemeslu, kāpēc viņa mīl savu vīrieti

 

Aleksandrs, kurš izrotāja kāpnes daudzdzīvokļu mājā pārsteidza ne tikai sievu, bet arī kaimiņus. Aprakstu var lasīt ŠEIT!

Reklāma
Reklāma

FOTO: Ar šādi izrotātu kāpņu telpu un lielu puķu pušķi Aleksandrs iepriecināja savu sievu Valentīndienā. 

 

Apsveicam uzvarētājus!

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, raksti audra@mammam.lv

 

 

 

Rīga PlazaPar modes un izklaides centru Rīga Plaza

Modes un izklaides centrs Rīga Plaza tapis, sadarbojoties Plaza Centers NV (www.plazacenters.com) un New Century Holding (www.domuss.lv). Abi uzņēmumi katrs savā specializācijā ir ieguvuši pieredzi, realizējot apjomīgus projektus Latvijā, kā arī citās Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs. Apmeklētājiem jau atvērti vairāki Plaza centri Ungārijā, Polijā, Čehijā, Izraēlā, Grieķijā un Indijā.