Trīs dienās Zolitūdē cietušajiem saziedoti jau gandrīz 300 000 latu

Visa Latvija ir kopā ar 21.novembra traģēdijā cietušajiem un viņu ģimenēm. Viņi nav vieni. Un nebūs vieni. Jo visa tauta ir kopā ar viņiem un gatava palīdzēt. Portālā ziedot.lv projektam "Atbalsts 21.novembra traģēdijā cietušajiem" līdz 24.novembra pēcpusdienai saziedoti 290 119,91 lati.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

21.novembra vakars bija liktenīgs vairākiem desmitiem Latvijas ģimeņu, kad lielveikalā Zolitūdē iebruka jumts. Prātam neaptveramā traģēdija izdzēsusi jau 55 dzīvības un nelaimē cietuši līdzcilvēki.

Cietušie šobrīd saņem neatliekamo palīdzību. Taču nelaime sāp vēl ilgi un atbalsts būs nepieciešams arī tad, kad palīdzības dienestu sirēnas apklusīs un iestāsies ierastā dzīve. Mums ierastā, bet ne viņiem, kuri piedzīvoja savu tuvinieku nāvi vai izdzīvoja, bet vēl ilgi jūtīs gan fiziskās, gan dvēseles sāpes. 

Par līdzcilvēku ziedojumiem sniegsim sociālo un medicīnisko palīdzību, kad tāda būs nepieciešama. Mēs būsim gatavi palīdzēt, kad cietušajiem tas būs nepieciešams. Palīdzības sniegšanu organizēsim koordinēti, sazinoties ar citām palīdzības sniedzēju pusēm, norāda ziedot.lv

Reklāma
Reklāma

Ziedot iespējams, zvanot arī uz labdarības tālruni 9 000 63 85 (ziedojums 1 lats).

Projekts ievietots portālā 22.11.2013.