Nāc pēc Guttas sulām un testē uz nebēdu!

Pagājušajā nedēļā sulu vīriņš Guttiņš aicināja pieteikties visus interesentus apelsīnu-ananāsu nektāra un apelsīnu-greipfrūtu sulas testēšanai. Pieteikumus saņēmām negaidīti daudz, tāpēc Gutta jaunos produktus dos nobaudīt vairāk dalībniekiem, nekā sākotnēji plānots!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto. Citus krāsojamos zīmējumus skaties sadaļā "Rotaļas bērniem".

Guttas jaunos produktus, apelsīnu-ananāsu nektāra un apelsīnu-greipfrūtu sulu, nobaudīs un testēs:
Inese Raisa
Mārtiņš Osis
Ramona Buķe
Edgars Jaundzems
Ilze Lauce
Laila KronbergaLaimīgie saņems Guttas apelsīnu-ananāsu nektāru un apelsīnu-greipfrūtu sulu apjomā, kas paredzēts 2 nedēļām (kopā 16 litrus). Pēc divām nedēļām testētājus lūgsim dalīties atsauksmēs. Ar testētājiem sazināsimies personīgi!
 


Apelsīnu — greipfrūtu sula (100%) ir jauns unikāls patērētāju pieprasīts produkts 100% sulu segmentā. Tā ir bez konservantiem, ražota no svaigi spiestas koncentrētas sulas, piemērota alkoholiskajiem kokteiļiem. Apelsīnu ķīnieši uzskata par nemirstības un veiksmes simbolu, bet pārējā pasaule — par bagātīgu C vitamīna avotu. Aiz savas biezās mizas tas slēpj ne vienu vien veselībai noderīgu lietu: fitoncīdi, cīnās ar kaitīgajiem mikrobiem, šķiedrvielas un pektīnvielas veicina holesterīna un nevajadzīgo vielmaiņas pārpalikumu izdalīšanos no organisma, magnijs spēcina sirdi un muskuļus, bet pantotēnskābe, folijskābe un biotīns stiprina ādas un matu veselību. Savukārt greipfrūts jeb „Paradīzes citrusauglis” (no latīņu val.) ir īsta ārstniecisko vielu krātuve. Satur C vitamīnu, kura iedarbību 20 reizes pastiprina augļa mīkstumā esošie bioflavonoīdi, sargā mūs no saaukstēšanās un infekcijas slimībām ne tikai ziemā, bet visa gada garumā. Folijskābe (B grupas vitamīns) piedalās šūnu veidošanās procesā, kas īpaši svarīgi ir bērniem un pusaudžiem. Greipfrūts tiek uzskatīts par vienu no labākajiem līdzekļiem lieko tauku dedzināšanā, jo sekmē ķermeņa svara samazināšanos un novērš celulītu.

Apelsīnu — ananāsu nektārs ir jauns unikāls patērētāju pieprasīts produkts 2 litru iepakojumā. Arī šis produkts nesatur konservantus, ir ražots no svaigi spiestas koncentrētas sulas. Jau minējām, ka ķīnieši apelsīnu uzskata par nemirstības un veiksmes simbolu, bet pārējā pasaule — par bagātīgu C vitamīna avotu. Atliek vien uzsvērt, ka aiz biezās mizas auglī slēpjas fitoncīdi, kas cīnās ar kaitīgajiem mikrobiem, šķiedrvielas un pektīnvielas, kas veicina holesterīna un nevajadzīgo vielmaiņas pārpalikumu izdalīšanos no organisma, arī magnijs, kas spēcina sirdi un muskuļus, bet pantotēnskābe, folijskābe un biotīns stiprina ādas un matu veselību. Savukārt ananāss ir tropu augļu karalis. Tā nosaukums cēlies no indiāņu izcelsmes vārdiem “Nana Neat”, kas nozīmē “vērtīgais, dārgais auglis”. Pie vērtīgākajiem un veselīgākajiem produktiem tas pieder pamatoti - ananāsa serdē ir viela (bromelaīns), kas organismam neļauj uzkrāt taukus un palīdz tos aktīvi sadedzināt. Nogatavojies ananāsa auglis satur lielu karotīna un kālija daudzumu — tas atjauno ādu, novērš vēža audzēju parādīšanos, uzlabo asinsriti, labi palīdz pret kakla sāpēm.

Gutta profili sociālajos tīklos:
www.facebook.com/GuttaLV
www.draugiem.lv/gutta

http://twitter.com/GuttaLV#

Reklāma
Reklāma